İstanbul Esenyurt şubemiz tarafından yürütülen firmamızın Ardıçlıevler böcek ilaçlama servisi Ardıçlıevler ve tüm mahallelerinde kusursuz ve güvenle böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Sağlığınız ve ekonominiz için mutlak suretle böcek ilaçlaması yaptırınız.

Yaşadığınız yerleşim bölgesi neresi olursa olsun, bir site ya da bir bina, belki de ahşap yapılı bir mülke sahip olabilirsiniz. Ya da oturduğunuz semt bulunduğunuz muhitte gecekondular olabilir. Bir plazada da oturabilirsiniz. Anlatmak istediğimiz nokta, haşerelerin girdiği alanların şeklinden çok içeriğidir.

Haşere türleri insanların nefes aldığı her yerdelerdir. İnsan faktörünün bulunduğu her alan haşere ve diğer zararlı türler için birer barınak ve besin kaynağı depolarıdır.

Peki, bu denli yaşam alanlarımıza zarar veren haşere türlerine karşı nasıl önlemler almamız gerekiyor?

Mücadele ve Teknik Yöntemler

Haşereler yaşam alanlarımıza girerek tüm alışkanlıklarımızı değiştirebilirler. Haşereler için etkin ilaçlama uygulamaları yapan Ardıçlıevler servisimiz, 7/24 hizmet vermektedir. Haşereler konusunda çözüm odaklı uygulama ve yöntemlerimiz bulunmaktadır. Sıvı, jel, kokulu-kokusuz ilaçlama ve Fare istasyonları gibi kesin sonuçlar doğuran garantili hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Haşerelerle etkin mücadele için profesyonel bir ekipten destek alınması gerektiğini sakın unutmayınız.

15 yılı aşkın bir zamandır ilaçlama sektöründe faaliyet gösteren firmamız, hedef kitlesini çok iyi bilmektedir. Firmamızın tek işi haşereleri yok etmektir. Firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı ve TSE standartlarına sahiptir. 7/24 kesintisiz hizmet veren firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilir ve istediğiniz saat için ilaçlama yaptırabilirsiniz. Kaliteli ve garantili hizmet anlayışını benimseyen şirketimiz en düşük fiyat uygulamasıyla ekonominize de katkı sağlamaktadır. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Kıraç Böcek İlaçlama
Ardıçlıevler Böcek İlaçlama
Haramidere Böcek İlaçlama
İncirtepe Böcek İlaçlama
Mehterçeşme Böcek İlaçlama
Saadetdere Böcek İlaçlama
Esenyurt Böcek İlaçlama