esenyurt böcek ilaçlama

Tez İlaçlama şirketi bünyesinde, İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren Esenyurt böcek ilaçlama şubemiz, haşerelerle mücadele konusunda uzman ve deneyimli personelleriyle her noktaya hizmet vermektedir.  Son yıllarda yapı ve mimari konusunda hızla ilerleme kaydeden Esenyurt, İstanbul nüfusunun kalabalık olan ilçelerinden biridir.

İnsan kalabalığının sıklıkla olduğu yerleşim bölgelerinde, zararlı canlı türlerin konuşlanması da kaçınılmazdır. Haşere ve kemirgen türlerinin en yaygın olduğu yerleşim yerlerinden biri olan Esenyurt’ta en sık rastlanan haşere türlerinin başında; kemirgenler gelmektedir. Kemirgenler, hızla üreme ve çoğalma özelliğine sahiptirler. Doğurganlık özelliklerine sahip fareler hastalık yaydıkları gibi, çok ciddi tahribatlara da neden olmaktadırlar. Farelerle mücadele yöntemleri içinde en yaygın kullandığımız teknik ve yöntemler şunlardır; Fare istasyonları ve Fare düzenekleri. Haşerelerle mücadele uzmanlık gerektiren bir alandır. Ev ve iş yerlerimizde ilkel yöntemlerle uygulanabilecek amatör bir ilaçlama sağlıksız sonuçlar elde etmemize zemin hazırlar.

Haşere ve Kemirgenlerin En Çok Yaydığı Hastalıklar

Haşereler ve kemirgenler, yaz mevsiminin gelmesiyle üreme ve çoğalma evrelerini gerçekleştirmek için insanların yaşadığı kapalı alanları tercih ederler. Yeşil alanların çoğalmasıyla pek çok asalak türüde boy göstermeye başlar. Pire, bit  ve Kene gibi parazitler doğrudan insanlara zarar veren türlerdir.  İlk temel arayışları besin kaynağı gibi gözükse de, haşereler yuvalarına bıraktıkları yumurtalarla çevreye mikrop yayarlar. Bu mikropların çevreye yaydığı hastalıklar şunlardır;

  • Verem
  • Dizanteri
  • Veba
  • Kırım Kongo Kanamalı Ateşi
  • Lyme Hastalığı
  • Q Ateşi
  • Akdeniz Benekli Ateşi Hastalığı

Hizmet verdiğimiz Alanlar

Hastaneler, okullar, yurtlar, dershaneler, fabrikalar, alışveriş merkezleri, spor salonları, binalar, ev ve iş yerleri, sinema salonları, konferans salonları, otoparklar, havaalanları, uçaklar, gemiler,dükkanlar, fırın ve pastaneler, unlu gıda mamulleri imalathaneleri, lokantalar, park ve bahçe alanları, boş araziler.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Kalorifer böceği, kör fare, danaburnu, karınca, Alman hamam böceği, teşbih böceği, karınca, tahtakurdu, hamam böceği, eşek arısı, kulağakaçan böceği, salyangoz, tatarcık, sinek, lağım faresi, çıyan, mite, akar, Amerikan ham am böceği, bit, karafatma, tahtakurusu, yaban arısı, çekirge, akrep, güve, sıçan, kene, halı böceği, kertenkele, pire, mayt, kırkayak, kakalak, gümüş böceği, ev faresi, sivrisinek, çatı faresi, uyuz böceği, fındık faresi, örümcek, yılan, pamuk faresi.

Haşere İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlaması ciddiye alınması gereken mühim bir konudur. Bireysel olarak yapmanız kesinlikle tavsiye edilmez. Piyasada satışa sunulan, ucuz, korsan ürünlere asla itibar etmeyin. Haşerelerle mücadelede uzman desteğine ihtiyacınızın olduğunu sakın unutmayın.  Aksi halde alerjik reaksiyonlara maruz kalabilirsiniz. Kimyasal maddeler içeren bilmediğiniz ilaçlardan zehirletilirsiniz.  Firmamız haşerelerden tamamıyla kurtulmanız konusunda size garanti sunmaktadır.

Yapmanız gereken tek şey, 7/24 hizmet veren çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşmanız olacaktır. Müşteri temsilcimizden böcek ilaçlaması yapmak için istediğiniz saati söyleyebilir randevu talebinde buluna bilirsiniz. Kurumsal böcek ilaçlama şirketimiz, Sağlık Bakanlığından onaylıdır. TSE kalite standartlarına sahiptir. Sizlere garantili ve düşük fiyatlar sunarak kalıcı çözümler üretiyoruz.

Bizi hemen arayın. Sizde yaşam alanlarınızı tehdit eden haşerelerden hemen kurtulun.

Esenyurt’ta İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Kıraç Böcek İlaçlama
Ardıçlıevler Böcek İlaçlama
Haramidere Böcek İlaçlama
İncirtepe Böcek İlaçlama
Mehterçeşme Böcek İlaçlama
Saadetdere Böcek İlaçlama
İstanbul Böcek İlaçlama