İncirtepe Böcek İlaçlama

Haşere ilaçlama uygulamaları ve yöntemlerinde garantili hizmet sunan İstanbul Esenyurt şubemize bağlı faaliyetlerini hızlandıran İncirtepe böcek ilaçlama servisimiz, tüm zararlı canlı türleri, kemirgenleri ve zehirli örümcekleri güvenle kontrol altına alma konusunda 7/24 hizmet vermektedir.

Haşere Türleri ile Mücadele ve Yöntemleri

Haşere, Kemirgen, Sürüngen, Asalak ve Parazit canlı türleri ilk keşfettikleri alanlara koku molekülleri bırakırlar. Haşereler toplu olarak yaşadıkları için bu koku molekülü sayesinde besin ve su kaynaklarına tekrar tekrar gidip gelirler. Bu arada da mikrop ve bakteri taşıyarak insanların yaşam alanlarında çok ciddi bir sağlık sorunu oluştururlar.

Biyolojik zararlı türlere ilişkin, temizlik ve alternatif yöntemlerle kurtulma yolu arayanlar,  çoğu zaman hüsranla karşılaşmışlardır. Serbest piyasada iletişim kanalları aracılığı ile satışa sunulan ve sözde üstün formüllere sahip olan zararlı kimyasal maddeler taşıyan ilaçlara asla itibar etmemenizi öneriyoruz. Yasadışı ve korsan olan bu ilaçlar, haşereler üzerinde etkisi olmadığı gibi doğrudan insan sağlığına da zarar verebilir. Bu tür durumlarda firmamızdan profesyonel destek almalısınız. Haşerelerin sağlıklı bir şekilde kontrol altına alınması için kullandığımız yöntemler sayesinde sizde rahat bir nefes alacaksınız. Sağlık Bakanlığından onaylı olan firmamız ilgili ruhsata sahip olup, TSE standartlarına uygun hizmet vermektedir. Kullandığımız ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü tarafından da desteklenmektedir.

Kaliteli ve Garantili Hizmetlerimiz

Sıvı ilaçlama, Jel İlaçlama, Kokulu-Kokusuz İlaçlama ve Fare İstasyonları gibi garantili uygulamalarım ile haşerelere son veriyoruz.

Zararlı haşere türleri için geliştiren, ilaçlarımız uygulandığı yüzeylerde leke ve kalıntı bırakmaz. Doğa ve çevre dostu olan ilaçlarımız ani, kesin ve kalıcı çözümler sunar. Üstelik size en ekonomik fiyatlar sunar.  7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak dilediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Kıraç Böcek İlaçlama
Ardıçlıevler Böcek İlaçlama
Haramidere Böcek İlaçlama
İncirtepe Böcek İlaçlama
Mehterçeşme Böcek İlaçlama
Saadetdere Böcek İlaçlama
Esenyurt Böcek İlaçlama