Firmamız Kıraç böcek ilaçlama şubesiyle haşerelerle mücadele konusunda geliştirdiği modern yöntemlerle, sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşarak garantili ve en düşük fiyatlar sunarak hizmet vermektedir.

Haşereler ve kemirgenler sınıfı, taşıdıkları mikropları ev ve iş yerlerimizde yaşadığımız alanlara bırakmaktan çekinmezler. Çoğumuzun önemsemediği zararlı canlı türleri, aslında sağlığımızı önemli derecede tehdit etmektedir. İnsan sağlı risk edilmemesi gereken konuların başında gelmektedir. Bizler her ne kadar ev ve iş yerlerimizde temizlik ve hijyene önem versek te haşereler bir yolunu bularak hayatımıza girmeyi her daim başarmışlardır. Gerekli önlem ve tedbirlerin alınmadığı yerleşim bölgelerinde çok ciddi hasarlar meydana gelebileceği unutulmamalıdır.

 Haşerelerin çirkin dünyasından kurtulmanız için böcek ilaçlaması yapmanız şarttır.

Haşereler sadece mikrop yaymazlar, aynı zamanda tahribata ve istilaya da neden olurlar. Ucuz yollarla Ziraat mühendislerinin onayından geçmeyen, kimyasal ve zararlı maddeler içeren ilaçların evde amatörce kullanılması durumunda alerjik hastalıklar, zehirlenmeler ve hatta ölümcül sonuçlar bile doğurabilmektedir. Bu noktada ilaçlama uygulamalarının uzman ve profesyonel firmamız tarafından yapılması gerekmektedir. Gereksiz yere aldığınız tesiri olmayan ilaçlarla, emeklerinizi, çabalarınızı ve paranızı çöpe atmayın. Kıraç böcek ilaçlama servisimiz size en uygun fiyatlarla garantili hizmet sunmaktadır. Bizleri aramaktan çekinmeyin.  Firmamız ve şubelerimizin hizmet alanları oldukça geniştir. Her noktadan böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Zehirli Canlı Türleri

Akrep, pire, bit, kene, ev faresi, lağım faresi, fındık faresi, yılan, çıyan, kertenkele, salyangoz, güve, çekirge, tahtakurdu, danaburnu, akar, mayt, mite, kulağakaçan, uyuz böceği, halı böceği, gümüş böceği, tespih böceği, yaban arısı, eşek arısı, hamamböceği, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, kalorifer böceği, sivrisinek, örümcek, karınca, sıçan ve kırkayak.

Bu zararlı canlı türlerinin dışında yaşam alanlarınızı kısıtlayan bir türe rastlamanız durumunda mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Mücadele ve Yöntemler

  • Sıvı İlaçlama,
  • Kokulu İlaçlama,
  • Kokusuz İlaçlama,
  • Jel ilaçlama,
  • Fare düzenekleri ve Fare istasyonları

7/24 hizmet veren Kıraç böcek ilaçlama servisimizden müşteri temsilcimizi arayarak istediğiniz saat için randevu alabilirsiniz. Unutmayın, kaybettiğiniz her saniye haşerelere zaman kazandırır. Sağlık bakanlığından onaylı olan firmamız, aynı zamanda TSE kalite belgelerine de sahiptir. Kullandığımız her ilaç Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklenmektedir.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Kıraç Böcek İlaçlama
Ardıçlıevler Böcek İlaçlama
Haramidere Böcek İlaçlama
İncirtepe Böcek İlaçlama
Mehterçeşme Böcek İlaçlama
Saadetdere Böcek İlaçlama
Esenyurt Böcek İlaçlama