Saadetdere Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Esenyurt şubesine bağlı faaliyetlerini sürdüren Saadetdere böcek İlaçlama servisimiz zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

Kemirgenler ve diğer zararlı haşere türleri etrafımıza bakteri ve mikrop yayarak çeşitli hastalıklara neden olmaktadır. Bu zararlı türlerden kurtulmak için kesinlikle Saadetdere böcek ilaçlama servisimizden profesyonel destek almalısınız.  Haşere ve Kemirgenlerden ebediyen kurtulmanın tek yolu kuşkusuz ilaçlama yapmaktır.

Mücadele ve Yöntemler

Haşerelerden kurtulmak ve temizlenmek için en etkili ve en modern yöntemlerimiz;

Sıvı İlaçlama yöntemi

Jel İlaçlama yöntemi ve uygulaması

Kokulu ve Kokusuz ilaçlama yöntemi

Fare İstasyonları ve düzenekleri uygulama yöntemi

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Fare, ev faresi, lağım faresi, fındık faresi, pamuk faresi, sıçan, pire, örümcek, kene, bit, karınca, mayt, tespih böceği, halı böceği, uyuz böceği, kulağakaçan, tahtakurdu, danaburnu, kep, çıyan, karınca, salyangoz, kertenkele,  çekirge, yaban arısı, eşek arısı, hamamböceği, Amerikan hamamböceği, kalorifer böceği, Alman hamamböceği, Apartman böceği, gümüş böceği, güve, yılan gibi daha birçok zararlı canlı türüne ilaçlama uygulamaları yapmaktayız.

Hizmet Alanlarımız

Fırın, lokanta, depo, bina, hastane, okul, otopark, yurt, tarla, boş arazi, ev ve iş yerleri, restoran, kafe, sinema salonu, konferans salonu, otobüs terminali, havaalanı, uçak, gemi, yat, otobüs, ambar, müştemilat, ardiye, site, park ve bahçe alanları ve uygun gördüğünüz her alan için ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

7/24 hizmet veren firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilir, istediğiniz saatler için ilaçlama hizmeti satın alabilirsiniz. Garantili ve Ekonomik Fiyatlarımızla sizlere kaliteli hizmetler sunuyoruz. Sağlık Bakanlığından onaylı ruhsatımız ve TSE standartlarına uygun belgelerimizle sektörde öncü ve tek lider firmayız. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Kıraç Böcek İlaçlama
Ardıçlıevler Böcek İlaçlama
Haramidere Böcek İlaçlama
İncirtepe Böcek İlaçlama
Mehterçeşme Böcek İlaçlama
Saadetdere Böcek İlaçlama
Esenyurt Böcek İlaçlama