Ev ilaçlama Fiyatları, böcekler ve haşereler bütün yaşam alanlarımızı tehdit eden tehlikeli organizmalardır. Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle bir takım böcek ve haşerelere rastlamak mümkün.

Yaşamı tehdit eden böcek ve haşereler

Pire, kene, kırkayak, hamam böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, gümüş böceği, tespih böceği, çıyan, fare, örümcek, mite, akarlar, karınca, salyangoz, solucan, kulağakaçan, sivri sinek, kara sinek…vb

Ev ilaçlama Fiyatları
Ev ilaçlama Fiyatları

Bu böcek ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerinizle mücadele etmeniz zordur bu yüzden mutlaka profesyonel, uzman ekibe sahip, yasal hükümlere göre çalışmalar yapan güvenilir bir ilaçlama firmasıyla iletişime geçmelisiniz.

Titiz ilaçlama günün 7/24 saati sizlere bu konuda hizmet sunan güvenilir ve kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış ruhsat ve belge sahibi profesyonel bir şirkettir. Kullandığımız ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği  hastane, iş yerleri, gemi, bahçe..vb açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıldığı gibi evler için de böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Titiz ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Kokulu ilaçlar açık alanlarda kullanılırken, kokusuz ilaçlar ev, ofis,  okul, iş yeri, hastane gibi kapalı alanlarda uygulanmaktadır.

Böcek ve haşereler evlerimizi tehdit eden, çabuk çoğalan ve virüs yayan organizmalardır. Bu nedenle erken önlem alınarak böcek ve haşerelerden kurtulmak gerekir aksi halde çok ciddi bir takım hastalıklara yakalanmanız mümkün. Bunlardan bazıları böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, dizanteri, sıtma, tifüs, alerjik hastalıklar, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, lenf hastalıkları, kas ve kemik hastalıkları, AIDS, gıda zehirlenmesi, kanser, sarı humma ve dang hummasıdır.

Ev ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.