Evde böcek ilaçlama

ev-ilaclama

Evlerimizde böcek sorunlarıyla sıkça karşılaşırız. Gıda arayışında olan hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, karafatmalar ya da yuvalarına su basması nedeniyle kapalı alan olarak evlerimizde yeni yuva arayışına giren fareler, sıcak ve nemi seven diğer haşerelerden kurtulmak ancak ev ilaçlama ile mümkündür. Evde böcek ilaçlama yardımı alınması için ev ilaçlama şirketleri ile görüşülmelidir.

Evlerimizde görülen haşere ile mücadele için farklı ilaçlama teknikleri uygulanmaktadır. Çünkü her haşere, böcek ve kemirgenin biyolojik yapıları farklıdır ve bunlara etki edecek ilaçlar da bu duruma bağlı olarak değişmektedir. Örneğin hamam böceği ve türleri için jel böcek ilaçlama uygunken, diğer haşerelerden kurtulmak için sıvı ilaçlar kullanılır. Ve bu ev ilaçlama işlemleri öncesinde alınması gereken tedbirler varsa böcek ilaçlama firmaları tarafından bu konularda bilgilendirilirsiniz.

Böceklerin birçoğu temiz olmayan yerlerde bulunabilir. Bu gibi yerlerden daha sonra evlerimize gelen haşere ve böcekler sayısız mikrobu kolayca insanlara farklı yollarla bulaştırabilmektedirler. Verem, humma, dizanteri, tifo, tifüs, alerjik reaksiyonlar gibi hastalıkların çoğu haşereler tarafından bulaşan hastalıklardır. Bu haşere ve böceklere karşı ev ilaçlama yaptırıldığı takdirde kısa sürede sorunlarınızdan kurtulmuş olursunuz.

Ev ilaçlama işlemlerinde oldukça titiz davranılmalıdır. Çünkü yaşamlarımızın çoğu zamanını geçirdiğimiz evlerimizde herhangi yanlış ilaç uygulanması, bu ilaçların bulaştığı gıdaların tüketilmesi, bulaştığı eşyalarla temas edilmesi, insan sağlığına ciddi zararlar verebilir. Özellikle hassas ciltlere sahip insanlar, rahatsızlığı olanlar, varsa bebekleri olanlar böceklerden kurtulmak için yaptırdıkları ev ilaçlama işlemleri öncesinde gerekli bilgileri ve önlemleri almaları gerekmektedir.

Bebek olan evde ilaçlama

ev-ilaclamasiEv ilaçlama

Ev ilaçlaması