Kurumsal firmamızın İstanbul Eyüp şubesine bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Çırçır böcek ilaçlama servisimiz, Zararlı canlı türlerin güvenle kontrol altına alınması konusunda hizmet vermektedir.

Zararlı canlı türlerinin bulunduğu alanlarda yüksek yaşam kalitemizden bahsetmek imkansızdır. Haşere, parazit, kemirgen ve asalak gruplarının taşıdığı mikroplar sağlığımız için ciddi tehditler oluşturur. Haşere ve diğer zararlı canlı türlerinden kurtulmanın tek yolu böcek ilaçlaması yapmaktır. Böcek ilaçlama ve kontrol altına alma deneyim gerektiren bir yöntemdir. Bu konuda Çırçır servisimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Haşere İlaçlama Firmaları

Sektörde böcek ilaçlaması adı altında hizmet vermeye çalışan yüzlerce firma bulunmaktadır. Sizler firma seçerken, kesinlikle seçici olmak zorundasınız. Çünkü sağlınız söz konusudur. Ucuz ve kalitesiz firma veya kişileri tercih eden birçok müşteri, gereksiz yere ödedikleri fahiş fiyatlarla yeni arayışlar bulmaya çalıştılar. Piyasalarda satılan ilaçları satın alarak, sağlığını risk eden pek çok müşteri ve iş yeri sahibi bu yöntemlerin tek başına olamayacağının artık bilincinde.

Firmamız 20 yılı aşkın bir süredir, zararlı canlıları güvenle ve garantili bir yöntemle kontrol altına almaktadır.

7/24 hizmet veren çağrı merkezi, yenilikçi Ziraat Mühendisleri, Uzman merkez operasyon sorumluları, eğitimli ve tecrübeli saha personelleri ile günün her saatinde sizlere kaliteli, güvenli ve en düşük fiyatlarla hizmet vermektedir. 

Sağlık Bakanlığı tarafından izinli ruhsata sahip olan firmamız TSE standartlarına uygundur. Dilediğiniz her an müşteri temsilcilerimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Eyüp Böcek İlaçlama
Çırçır Böcek İlaçlama
Rami Böcek İlaçlama
Göktürk Böcek İlaçlama
Alibeyköy Böcek İlaçlama
Yeşilpınar Böcek İlaçlama