Göktürk Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Eyüp şubesine bağlı faaliyetlerini sürdüren Göktürk böcek ilaçlama servisimiz, haşere ve tüm zararlı canlıların güvenle kontrol altına alınması hususunda 7/24 hızlı hizmet vermektedir.

Göktürk semti oldukça geniş bir arazi ve ormanlık alan kaplamaktadır.  Yerleşim bölgelerine haşere, kemirgen ve sürüngen türlerinin girmesi oldukça kolaydır. Haşereler sağlığımızı tehlikeye atma konusunda aktif rol oynarlar. Bahar ayının gelmesi ve havaların ısınmasıyla sahnede boy gösteren bu zararlı canlı türlerine karşın hemen önlem alınmalıdır. Göktürk böcek ilaçlama servisimiz, zararlı canlı türlerini kolaylıkla kontrol altına alarak size profesyonel hizmetler sunar.

Böcekler İnsanlara Nasıl Zarar Verebilir?

Haşereler vücutlarında salgıladıkları virüsleri insanlara enjekte ederler. Bazısı ısırık yolunu seçerken, bazıları da doğrudan bu virüsleri insanlara bulaştırır. Özellikle besin ve su kaynağı için mutfak alanlarını tercih eden haşereler, açık yiyeceklere virüs bulaştırırlar.

Kötü koku, rutubet, nem ve kirlenme. Evinizin herhangi bir yerinde kötü kokuya maruz kalıyorsanız, evinizin havası değişiyorsa, orada mutlaka zararlı böcek türleri vardır. Bu durum özellikle astım hastaları için çok tehlikelidir.

Haşereler, bağışıklık sistemimizi olumsuz derecede etkiler. Yetişkinler üzerinde etkili olan bu durum, bebek ve çocuklarda inanılmaz derecede tehlike arz eder.

Derimizin altına nüfuz eden ve gözle göremediğimiz küçük zararlı türler doğrudan virüs yayarlar. Sağlığımızı güven altına almak için kesinlikle böcek ilaçlaması yaptırmamız gerekmektedir.

Böceklerin Yaydığı Hastalıklar

  • Verem,
  • Dizanteri,
  • Tifüs,
  • Kırım Kongo Kanamalı Ateşi,
  • Akdeniz Ateşi,
  • Alerjik reaksiyonlar,

7/24 Güvenli ve Hızlı Hizmet

Göktürk böcek ilaçlama servisimiz, size günün her saatinde 7/24 hizmet sunmaktadır. Haşere problemleriniz için bizi arayabilir istediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bugün Dünya Sağlık Örgütü tarafında bile destek alan lider firmamız, Sağlık Bakanlığından onaylı, TSE standartların uygundur. Garantili ilaçlama ve Düşük Fiyat ilkesiyle yolan çıkan firmamız, doğa dostudur. Bizi hemen arayın. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Eyüp Böcek İlaçlama
Çırçır Böcek İlaçlama
Rami Böcek İlaçlama
Göktürk Böcek İlaçlama
Alibeyköy Böcek İlaçlama
Yeşilpınar Böcek İlaçlama