Yeşilpınar Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Eyüp şubesine bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Yeşilpınar böcek ilaçlama servisimiz zararlı canlı türlerini sağlıklı bir şekilde kontrol altına alma konusunda hizmet vermektedir.

Hayatımıza sinsi bir şekilde dahil olan zararlı canlı türleri, sağlığımıza ve eşyalarımıza zarar verirler. Bu tip zararlara karşın mutlaka önlem alınması gerekmektedir. Böcekleri sağlığımızdan uzak tutmak için ilaçlama yapılması gerekmektedir. İlaçlama uygulamalarının uzman ellerde ve profesyonel kişi ve kurumlarca yapılması gerekmektedir.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanlar

Gelen talepler doğrultusunda; Hastane, Lokanta, Fırın,  Restoran, kafe, çay bahçesi, bina, depo, site, ardiye, müştemilat, havaalanı, uçak, otobüs, yat, gemi, tarla, açık arazi, okul, yurt, sinema salonu, otobüs terminali, fabrika, şantiye ve daha pek çok alanda sizlere hizmet vermekteyiz.

Mücadele ve Yöntemler

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Kertenkele, pire, yılan, bit, tahtakurdu, çekirge, gümüş böceği, tespih böceği, halı böceği, kakalak, hamamböceği, kalorifer böceği, apartman böceği, bit, kene, fare, ev faresi, sıçan, çıtan, karınca, örümcek, güve, yaban arısı, eşek arısı,  akrep gibi zararlı canlı türlerine karşı ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

7/24 Hızlı ve Güvenli Hizmet

Şirketimiz, 7/24 hizmet vermektedir. Günün her saatinde sizlere hizmet sunan firmamızı arayarak ilaçlama yaptırmak istediğiniz alanlarla ilgili randevu alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığından onaylı olan firmamız TSE kalite ve tescil belgelerini barındırmaktadır. Size her daim Garantili İlaçlama ve Ekonomik fiyatlar sunan servisimizi aramanız yeterlidir. Haşere sorunlarınıza kalıcı ve kesin sonuçlar sunuyoruz. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Eyüp Böcek İlaçlama
Çırçır Böcek İlaçlama
Rami Böcek İlaçlama
Göktürk Böcek İlaçlama
Alibeyköy Böcek İlaçlama
Yeşilpınar Böcek İlaçlama