Fiyatları gözünüzü korkutuyor ve sorunu ekonomik olduğunu düşünerek ilkel metotlarda arıyorsanız nafile bir çabanın içinde olduğunu belirtmek zorundayız. Böyle hareket kabiliyeti yüksek bir haşereyi yakalamak için terlik ve sopalarla bir mücadeleye girişmek bu kemirgenlerin sayısını arttırmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Kanalizasyon, bataklık ve lağımlarda yaşayan bu haşere çeşitli yollarla yaşam alanınıza girer. Sağlığınız için ciddi tehdit oluşturan bu haşerenin kemirici özelliği de vardır. Kıyafet ve açıkta kalan yiyeceklerinizin bir gün kemirilmiş hali ile karşılaştığınızda zaman kaybetmeden bölgeyi karantinaya almalı ve  bu alanda hizmet veren firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Yüksek meblağlardan oluştuğunu düşündüğünüz fare ilaçlama fiyatları için kullanılan teknikler kısaca şu başlıklar altında toplayabiliriz.

  • İlaçlanacak farenin türü ve sayısı
  • Uygulama sırasında kullanılacak fare ilacı miktarı
  • İşlem yapılan alanın büyüklüğü

Haşereye ve bulunduğu alana göre adil bir ücretlendirmenin yapıldığı firmamız bütçenize dost bir anlayış taşımaktadır.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Uygulama sırasında etkilenir miyim diye soruyorsanız yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Hızlı bir şekilde kaçan ve kıvrak vücut yapısına sahip olan fareler başlarını geçirdikleri her yerden vücutlarını geçirebilirler. Psikolojik bunalım yaşamanıza neden olabilecek farelerden kurtulmak için fare ilaçlama uygulaması şarttır. Peki bu uygulama nasıl yapılır?

  • Uygulamaya başlamadan önce alanda hazırlıklar yapılır.
  • Haşerelerin kaçmaması için kapı, pencere ve gider boruları sıkı bir şekilde kapatılır.
  • Modern fare istasyonları karantinaya alınan bölgeye eşit mesafeler ile yerleştirilir.
  • Sahici ve yalancı yemin istasyona yerleştirilmesi ile farenin tuzağa düşmesi beklenir.
  • Zehri yer ve ölür.

Kansız, modern ve kısa sürede yapılan yok etme uygulamarından faydalanmak için haşerelerle mücadele konusunda eğitimli personellerimiz ile iletişime geçebilir, destek alabilirsiniz.