fare-ilaclamaFare

Fare Nasıl Yakalanır

Özellikle son zamanlarda en çok arama motorlarında yani google, yahoo’da aratılan terimlerden biri olan fare nasıl yakalanır hakkında siz değerli okuyanlarımız ve müşterilerimize kısaca bilgi vermek istedik. Fare ile mücadele gerçekten zor ve sabır isteyen bir yoldur. Piyasada binlerce fare ilacı bulabilirsiniz bunlar yapışkan bant İran’dan getirilen kaç fare ilaçları gibi vs. türemiş aslında fareleri yakalamaktansa onların ekmeğine bal çalan yani farelerin ilaçlara ve mekanik önlemlere direncini artıran uygulamalardan başka hiç ir şey değildir.

Fare ile mücadelede kesinlikle profesyonel bir şirketle çalışmasanız bile bilgi almak için aramanızı biz titizilaclama olarak öneriyoruz.Fareler sadece rahatsızlık veren canlılar olarak görülse de bu kemirgenler aslında bir çok hastalığın özellikle de vebanın başlıca kaynağı olması sanırım fareler ile mücadelenin önemi artırmaktadır. Peki. Peki farelerden bulaşan hastalıklar yüzünden ülkemizde  ölümler olmaktadır.Yıllardır ilaçlama sektöründe bulunan bir şirket olarak deneyimlerimiz ve gördüklerimiz dayanarak ne yazık ki her yıl haber ve gazetelere çıkmasa da pire, fare ve kene gibi canlıların saçtığı virüslerden dolayı çok sayıda ölüm gerçekleşmektedir.

Fare’ler ile istasyon yöntemi ile kesin ve %100 garanti vererek sizleri fare sıkıntısından kurtarmaktayız. Eğer fare ile ilgili bir sorunuz varsa çağrı merkezimizi araya bilir ve daha fazla bilgi,fare ilaçlama fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz!!

farelere-cozumFare

Farelere Kesin Çözüm