Şişli Feriköy böcek ilaçlama şirketi olarak amacımız tüm haşere ve fare türlerini kalıcı çözümlerle kısa sürede etkisiz hale getirerek sizleri sağlıklı ve güven dolu ortamlara kavuşturmaktır.

HAŞERELER NEDEN TEHLİKELİDİR?

İnsan ve çevre sağlığını risk altına alan birçok faktör bulunmaktadır. En önemli faktörlerden biri ise insan sağlığını bozarak ciddi sağlık sorunları yaşanmasına sebebiyet veren etmenlerdir. Mikrop, bakteri ve virüsler insanların sağlık sorunu yaşamasındaki ana unsurlardır. Yaşam alanlarımızda bulunan mikrop, bakteri ve virüsleri doğrudan veya dolaylı yollardan bünyemize almak beraberinde hastalıkları getirecektir. Haşere ve fare türlerinin varlığı ve bulunduğu alanlar daima mikrop ve virüs barındırır. Yapıları gereği birçok haşere ve fare türü vücutlarında virüs ve mikrop barındırmaktadır.

Haşere ve farelerin taşıdığı virüslerin neden olduğu hastalıklar:

  • Veba, humma, sıtma, verem, tifüs, bağırsak hastalıkları, cilt hastalıkları, parazitsel hastalıklar, Nil virüsü.

Feriköy böcek ilaçlama şirketi olarak haşere ve fare türlerinden doğa bilecek tüm zararlara karşı açık veya kapalı tüm yaşam alanlarınızı ilaçlayarak dezenfekte etmekteyiz. Bu zararlı canlılardan daima korunmanın en etkili yolu periyodik ilaçlama yapılmasıdır.

İlaçlama yöntemlerimiz:

  • Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, Jel ilaçlama, Fare istasyonları.

Firmamız bünyesinde görev alan uzman kadromuz daima sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek adına kesintisiz hizmet vermektedir.

Feriköy böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için günün 24 saati hizmet sunan Müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.