Gemi İlaçlama, Tez İlaçlama bünyesinde sunmakta olduğumuz profesyonel ilaçlama hizmetlerinden biridir. Gemi, vapur, özel yat ve teknelerde meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerine karşı etkili ilaçlama yöntemleri ile müdahale etmekte olan firmamız, 7/24 hizmet sunmakta ve kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmaktadır.

Gemi İlaçlamanın Önemi

Gemi, vapur, yat, tekne gibi araçlar, insanların yoğunlukla kullandığı ulaşım araçlarındandır. Ayrıca yük gemileri gibi ticari amaçlı kullanılan araçlar da bulunmaktadır. Bu araçlar gerek insanlar aracılığıyla gerekse taşınan yükler aracılığıyla çeşitli haşere ve kemirgen problemiyle karşı karşıya kalmaktadır. Bu haşere ve kemirgenler, hızlı üreme yapılarıyla birlikte kısa süre içerisinde bulundukları ortamlara yayılmaya başlamaktadır.

Taşımış oldukları bakteri ve mikroplarla birlikte hem insan sağlığını hem de taşınan yükleri olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu nedenle bu alanlarda kısa süre içerisinde bir böcek ilaçlama işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Gemi ilaçlama, vapur ilaçlama, yat ve tekne ilaçlama gibi çeşitli ilaçlama hizmetleriyle kesin sonuçlara ulaşmakta olan Tez İlaçlama firmamız, bu alanların sterilize edilmesinde oldukça etkili yöntemler uygulamaktadır. Bu sayede oluşabilecek tüm problemlerin önüne geçmekte ve kısa sürede tüm haşere ve kemirgenleri ortamdan uzaklaştırmaktadır.

Kaliteli Gemi İlaçlama

Gemi ilaçlama, büyük bir özenle gerçekleştirilmesi gereken işlemlerden biridir. Kullanılan ilaçların ve uygulanan yöntemlerin titizlikle seçilmesi gerekmektedir. Bu nedenle kişisel yöntemlerle gerçekleştirilemeyecek kadar zor işlemlerdir. Gemi ilaçlama firmaları, geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede problemin önüne geçerek, ortamı sterilize edebilmektedir. Bu gibi problemlerle karşılaştığınız zaman gemi ilaçlama firmaları ile irtibata geçmeniz, verilebilecek en doğru kararlardan biri olacaktır.

Tez İlaçlama, gemi ilaçlama alanında geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemleri, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ve tecrübeli ilaçlama kadrosu ile birlikte güvenilir ve kaliteli gemi ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. Firmamız, gemi ilaçlamalarında genellikle kokusuz ilaçlama yöntemlerini tercih etmekte ve bu şekilde gemilerin alt kısmında yer alan camsız alanlarda meydana gelecek problemlerin önüne geçmektedir. Sıvı ilaçlama yöntemleri, jel ilaçlama ve fare istasyonları, gemi ilaçlamalarında sıklıkla kullandığımız yöntemlerdir. Bu yöntemler sayesinde kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmakta ve bu alanlarda meydana gelen haşere ya da kemirgen problemlerini ortadan kaldırmaktayız.

Gemi İlaçlama Fiyatları

Gemi ilaçlama fiyatları, ilaçlama yapılan alanların metrekere cinsinden büyüklüğüne ve kullanılan ilaç miktarına dikkat edilerek belirlenmektedir. Ekonomik gemi ilaçlama fiyatları ile profesyonel hizmetler sunmakta olan Tez İlaçlama firmamız, 7/24 sağlamış olduğu güvenilir hizmetler ile tüm haşere ve kemirgen problemlerinize kısa sürede son vermektedir. Kaliteli gemi ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.