Kurumsal firmamızın İstanbul Güngören şubesine bağlı faaliyet sürdüren, Akıncılar böcek ilaçlama servisimiz, zehirli ve zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda hizmet vermektedir.

Mücadele ve Yöntemler

Haşereler ve kemirgenler, insan sağlığı için tehdit oluşturan zararlı canlı türlerinin başında gelmektedir. Haşereler ve Kemirgenler ile mücadele yöntemleri birbirinden çok farklıdır. Ev ya da iş yerlerinde birden fazla haşere türü ile mücadele etmek zorunda kalan müşterilerimiz için uzamalarımızın önerdiği en etkin ilaçlama yöntemi şüphesiz Sıvı İlaçlamadır. Sıvı ilaçlamanın etkisi ve tesiri tüm zararlı canlılar için hemen hemen aynı dozda etki etmektedir.

Ancak farelerle ilgili olarak uygulanan yöntem biraz daha farklıdır. Fareler kemirgendirler. Mikrop ve hastalık bulaştırırlar. Aç kaldıkları anda ve yiyecek bulamadıkları takdirde evdeki tüm eşyalara saldırmaya başlarlar.  Bu durumda firmamız tarafından uygulanan fare istasyonları ile fareleri kontrol altına almak çok kolay. Tamamıyla farelerin hoşnut olduğu aramalardan hazırlana fare zehri 2 saat gibi kısa bir sürede etkisini göstermektedir. Uzmanlarımız farelerin zehre temasından sonra su içmeleri durumunda ise bu sürenin 10 saniye gibi kısa bir süreye düştüğünü belirtmektedirler.

Bir diğer zararlı canlı türü ise hamamböcekleridir. Hamamböcekleri için uygulanan ilaçlama yöntemi; jel ilaçlama adını verdiğimiz etkin kesin sonuçlar veren bir uygulamadır.

Kokulu ve kokusuz ilaçlama uygulamalarımız ise isteğe bağlı açık ve kapalı mekanlarda yapılmaktadır. Tüm ilaçlama uygulamalarına ilişkin profesyonel destek almanız gerektiğini sakın unutmayın. Bu konuda Akıncılar servisimiz size gerekli olan her aşamada destek sağlayacaklardır.

Firmamız, 7/24 hizmet vermektedir. Çevrenizde sorun teşkil eden diğere zararlı türler için mutlaka irtibata geçiniz. Hizmet verdiğimiz alanlar sınırsızdır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ruhsatımız ve izin belgelerimizle size güven ve sağlık içinde hizmet sunuyoruz. Ayrıca TSE yüksek kalite standartlarına sahip plan firmamızın ilkesi, garantili ilaçlama ve ekonomik fiyatlardır. Bizi hemen arayın, sizde haşere sorunlarınızdan hemen kurtulun. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Güngören Böcek İlaçlama
Merter Böcek İlaçlama
Tozkoparan Böcek İlaçlama
Akıncılar Böcek İlaçlama
Haznedar Böcek İlaçlama
Sanayi Böcek İlaçlama