Haznedar Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Güngören şubesine bağlı olarak faaliyetini sürdüren Haznedar böcek ilaçlama servisimiz, zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda hizmet vermektedir.

Havaların ısınması, alanların yeşillenmesiyle zararlı bir takım canlı türlerinin canlanmasına sebep olmaktadır. Kısa bir süre sonra doğal ortamlarında yeterli besin kaynağı bulamayacak olan haşereler, evlerin, açık camlarından, kapı aralarından, çatlaklardan sızmaya başlayacaklardır. Bu durum kaçınılmazdır. Ancak böcek ilaçlaması yaptırarak bu zararlı canlı türlerinin önünü kesebilir hatta vedalaşabilirsiniz. İlaçlama sağlığımız için önemlidir. Haşereler bakteri taşırlar ve bu bakterilerde salgın hastalıklara neden olmaktadır.  Böcek ilaçlaması alanında uzmanlık gerektiren bir uygulamadır. Haşere ilaçlaması için Haznedar böcek ilaçlama servisimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Mücadele ve Yöntemler

Haznedar böcek ilaçlama servisimiz, haşerelerden garantili olarak kurtulmanız konusunda etkin uygulama ve yöntemleri bulunmaktadır.

  • Fare İstasyonları
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama

Haznedar böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Günün herhangi bir saatinde ya da gecenin her hangi bir saatinde çağrı merkezimizi arayarak, müşteri temsilcimizden randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz kayda göre istediğiniz saatler arasında yetkili personelimiz hemen adresinize olacaktır. Sizler için her zaman kaliteli hizmet anlayışını benimseyen şirketimiz, ekonomik fiyatlar ve garantili ilaçlama sunmaktadır.

Sağlık Bakanlığından onaylı olan firmamız, TSE standartlarına uygundur. Dünya Sağlık Örgütü tarafından da desteklene ilaçlarımızla doğa ve çevre dostuyuz. Firmamız sadece yok etmek istediği türler için ilaçlar kullanmaktadır. Doğanın tahrip olmamasına özen göstermektedir. Sizlerde Haşerelerden kurtulmak istiyorsanız hemen servisimizi arayın.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Güngören Böcek İlaçlama
Merter Böcek İlaçlama
Tozkoparan Böcek İlaçlama
Akıncılar Böcek İlaçlama
Haznedar Böcek İlaçlama
Sanayi Böcek İlaçlama