Kurumsal firmamızın İstanbul Güngören şubesine bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Sanayi böcek ilaçlama servisimiz haşere ve zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması ve yok edilmesi hususunda 7/24 hizmet vermektedir.

Sağlık sorunlarına ve maddi kayıplara neden olan kemirgenler, zararlı canlı türlerine karşı mutlaka önlem alınmalıdır. İnsanların yaşam alanlarını kısıtlayan, bazen tiksindiren haşereler birer mikrop taşıyıcısıdır.

Haşereler Evlerimize Nasıl Ulaşır?

Haşereler doğal yaşam ortamlarında besin ve su kaynağı bulamadıklarında farkı alanlara yönelmeye başlarlar. Ev ve iş yerlerimizde oluşan, çatlaklar, nemli ve rutubetli ortamlar haşereler için cazip alanlardır. Pencere ve kapı araları, tesisat boruları, pis su giderleri, banyo ve tuvaletlerden içeri sızan haşereler burada hemen örgütlenmeye başlarlar. Havaların ısınmasıyla da üremek için dışarı çıkarlar. Haşereler pis alanlarda yuvalandıkları için sahip oldukları mikropları yaşama alanlarımızın bütününe yayarlar. Bu mikrop ve bakteriler önlem alınmadığı takdirde, salgın hastalıklara ve alerjik durumlara sebep olur. Haşerelerden korunmanın en etkin yolu böcek ilaçlaması yapmaktır. Bu konuda mutlaka ilaçlama servisimizden profesyonel destek alınız.

Haşerelerin bulaştırdıkları hastalıklar

Haşereler birer hastalık taşıyıcısı konumundadırlar. Haşereler ve zararlı canlı türleri, ısırıklar ve insan vücuduna enjekte ettikleri mikroplarla hastalık yayarlar. Haşere, kemirgen, parazit ve asalak türlerinin yaydığı hastalıklar şunlardır;

Veba, tifüs, verem, dizanteri, kırım Kongo kanamalı ateşi, Lyme hastalığı, Akdeniz ateşi hastalığı, Q Ateşi, sıtma, alerjik hastalıklar gibi insan hayatını tehlikeye düşüren hastalıklar yayarlar.

Mücadele ve Yöntemler

a)Fare İstasyonları ve Fare düzenekleri

b)Kokulu İlaçlama yöntemi

c)Kokusuz İlaçlama yöntemi

d)Jel İlaçlama yöntemi

e)Sıvı İlaçlama yöntemi

Haşerelerden tamamıyla kurtulmak için 7/24 hizmet veren Sanayi böcek ilaçlama servisimizin çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden talep formu dolduraraktan iletişime geçebilirsiniz.  Müşteri temsilcimizle yapacağınız görüşme esnasında dilediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sağlık Bakanlığından onaylı ve TSE standartlarına uygun firmamız size Garantili ve Ekonomik Fiyatlar sunmaktadır. Bizi hemen arayın. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Güngören Böcek İlaçlama
Merter Böcek İlaçlama
Tozkoparan Böcek İlaçlama
Akıncılar Böcek İlaçlama
Haznedar Böcek İlaçlama
Sanayi Böcek İlaçlama