Yaşam alanlarımızın hemen hemen her köşesinde böcek, haşere ve kemirgene rastlamak mümkündür.Dış mekanlardan insanların yaşadıkları alanlara giren bu canlılar insanlar için oldukça zararlıdır.Temiz olmayan yerlerde dolaştıkları için vücutlarında mikroplar bulunmaktadır. Taşıdıkları mikropları insanlara bulaştırma ihtimalleri ile tehlike arz ederler. Bu canlılarla baş etmek için Hadımköy böcek ilaçlama servisi sizlere kaliteli ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.Yaşadığınız mekanlarda eğer bu zararlı canlılarla karşılaşıyorsanız vakit kaybetmeden Hadımköy ilaçlama servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Hamam böceği ilaçlama yöntemleri

Hamam böceği ile mücadelede kokulu ve kokusuz olarak ayrılan sıvı ilaçlama yöntemi tercih edilir. İlaçlamadan önce açıkta kalan gıdalar saklanmalıdır. İlaçlama sonrasında ise mekan iyice havalandırılır. Hamam böceği ile mücadelede uygulanan bir diğer ilaçlama işlemi ise jel ilaçlamadır. İlacı yiyen haşere ölür. Ölen haşereyi de diğerleri yer. Döngü devam ederken tüm hamam böceklerinden kurtulma sağlanır.

Fare ilaçlama yöntemleri

Farelere karşı yapılan kokulu ilaçlama uygulaması en kuvvetli yöntemdir. Bu yöntem oksijen almalarına engeller. Kokuyu alan fareler yuvalarından çıkarak kaçmaya başlar. Bu şekilde fareler  yok edilir. Farelerle mücadelede uygulanan bir diğer yöntem ise farelerin bulunduğu alana kemirgen istasyonunun kurulmasıdır. Fareler bu istasyonun içine girer ve zehirli yemleri yiyerek yuvalarında ölürler.

Pire ilaçlama yöntemleri

Pireleri yok etmek için sıvı ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır. Ayrıca buharlama ya da püskürtme yöntemi ile uygulanabilen sıvı ilaçlama oldukça etkili bir yöntemdir. Hadımköy böcek ilaçlama servisi her çeşitteki böcek, haşere ve kemirgenlerle mücadelesini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Danışma hattımız arayarak rahatsızlık duyduğunuz böcek türü ile ilgili istediğiniz zaman ilaçlama yaptırabilirsiniz.