hakkımızda

Hakkımızda

Titiz ilaçlama eğitimli ve uzman kadrosu ile uzun yıllardır sizlere hizmet vermekte olan bir böcek ilaçlama firmasıdır. Firmamız, dünyada haşere ilaçlaması konusunda kullanılan tüm yöntem ve ilaçları yakından takip ederek müşterilerine sunmaktadır. Titiz ilaçlama şirketinin kullanmakta olduğu etkili ve yasal ilaçlar insan sağlığına zararsız ilaçlar olup, şirketimiz bünyesinde çalışan ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak hazırlanmaktadır.

Günün her saati İstanbul'un her ilçesinde böcek ilaçlama hizmeti veren Titiz ilaçlama, müşterilerine kemirgenlerden ve haşerelerden arınmış hijyenik ortamlar sağlamaktadır. İstanbul'da Anadolu ve Avrupa yakasında, 22 şubemizle sizlere hizmet sunmaktayız.

Kalite Anlayışımız

Titiz ilaçlama, köklü bir şirket olan ve kaliteli, insan sağlığını koruyan kalite anlayışı ile her alanda garantili şekilde servis sunan şirketimiz, etkili böcek ilaçları ile profesyonel şekilde böcek ilaçlama yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan ve bu ölçekte kaliteli haşere mücadelesi anlayışından şaşmayan Titiz ilaçlama, insan sağlığı açısından hiçbir tehlike içermeyen haşere ilaçları ile başarılı ve etkili bir şekilde uygulama yaparak, zararlı canlılara karşı kesin çözüm sağlamaktadır.

Ekibimiz

Titiz ilaçlama; ziraat mühendisleri, haşereler hakkında tüm bilgilere sahip olan çağrı merkezi sorumluları, eğitimli ve sertifika sahibi böcek ilaçlama elemanları ile her alanda en kısa sürede garantili olarak böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Alanında uzman olan personeller ile hizmet veren Titiz ilaçlama şirketi, bünyesindeki tüm elemanları eğitmekte ve onların sürekli gelişimine destek olmaktadır.

Garantili Hizmet

Titiz ilaçlama, kurulduğu günden bu yana, garantili hizmet anlayışını sürdürmüştür. Haşereler ile mücadele hizmeti verdiği alanlarda, garanti sunan ve zararlı canlılara karşı yaptığı uygulamalarda yüzde yüz garanti sağlayan Titiz ilaçlama, açık ya da kapalı alanlar fark etmeksizin her bölgede garantili şekilde hizmet sunmaktadır.