Şirketimizin İstanbul Arnavutköy şubesine bağlı hizmet veren Haraççı böcek İlaçlama servisimiz, Kemirgen ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol alınması konusunda garantili ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

İstanbul’un tüm ilçelerinde her semt ve mahallelerinde 7/24 ilaçlama hizmeti veren firmamız, sahip olduğu altyapısı ve network ağı ile tüm noktalara ulaşmaktadır. İlaçlama hizmeti her mevsimde uygulanması gerekmektedir. Bahar ve yaz aylarının gelmesiyle ortaya çıkan, pire, karınca, hamamböceği gibi zararlı canlı türlerine ilaçlama hizmeti sunan firmamız, kış aylarında da kemirgen türlerini sağlıklı bir şekilde kontrol altına almaktadır. İnsan sağlığı her şeyden önce gelir. Sağlığınızı haşerelere teslim etmeyin.

Piyasadan yasadışı yollarla satışa sunulan ürünleri satın alarak kendinize ve bütçenize zarar vermeyin. Haraççı böcek ilaçlama servisimiz, profesyonel, kaliteli, ekonomik ve garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

İlaçlama hizmetleri ilaçlanacak haşere türlerine göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda ilaçlama uygulamasının yapılacağı alanın yüz ölçümü, kullanılacak olan ilacın miktarı ve ölçüsü önem arz etmektedir. Bu konuda 7/24 hizmet sunan Haraççı servisimizden bilgi alabilirsiniz.

Sağlığınız için ilaçlama hizmetinin uzman ellerde yapılması gerekmektedir.

Mücadele ve Yöntemler

Yenilikçi ve teknolojiyi yakından takip eden firmamızın uygulamaları, çağdaş, modern, insanlarla barışçıl ve aynı zamanda çevre dostudur. Size ve sevdiklerinize zarar vermez. Yapılan uygulamalarda, leke iz bırakmaz. Her açıdan sağlıklıdır.

i.Sıvı İlaçlama

ii.Jel İlaçlama

iii.Kokulu İlaçlama

iv.Kokusuz İlaçlama

v.Fare İstasyonları

Yöntemlerimizle güvenle sizi haşere ve türlerinden koruyoruz.

Sağlık Bakanlığı tarafından izin ve belgeler sahip olan firmamız, TSE standartlarına uygundur. 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak sizlerde istediğiniz saat dilimine randevu alabilirsiniz. Garantili ilaçlama ve ekonomik fiyatlar için bizi hemen arayın.