Şişli’nin semtlerinden biri olan Harbiye’de böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Şişli şubemiz tarafından semtte 7/24 hizmet sağlanmakta, böceklerin yaşam alanlarında yarattığı sorunlar ortadan kaldırılmaktadır.

Yaşam Alanlarından Böceklerin Neden Olduğu Sorunlar

Yaşam alanlarında haşerelerin varlığı, sizleri hem sağlıksal, hem parasal, hem de ruhsal açıdan çöküntüye uğratacaktır. Haşerelerin ve farelerin yaşam alanlarında bulunması, evlerimizde, iş yerlerimizde bakterilerin gezindiğinin habercisidir. Bulunduğumuz ortamdaki bakteriler, solunum yolu ile insan vücuduna geçiş sağlamaktadır. Bu durumda, hastalıklara karşı mücadele eden savunma mekanizmamızın çökmesi, kolay hastalanmamamız anlamına gelmektedir. Ayrıca, eşyalarımızın, yiyeceklerimizin üzerinde gezen böcekler, bulaşıcı hastalıkların yayılma hızını hızlandırırlar.

Bazı haşere ve fare türleri, kıyafetlerimize, ahşap mobilyalarımız yiyerek beslenmektedir. Bu durumda, maddi olarak zarara neden olmaktadır. Her açıdan insanlara zarar veren böceklerden, mümkün olan en kısa sürede kurtulmak gerekmektedir. Bu sayede, size sorun yaratan böceklerden kurtulurken, sağlığınızı da tehlikeye atmamış olursunuz.

Zararlı Haşere ve Fare Türleri

Harbiye böcek ilaçlama hizmetlerimiz, yaban arısı, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, akrep, kalorifer böceği, karınca, tesbih böceği, tatarcık, tatarcık, eşek arısı, salyangoz, sivrisinek, kertenkele, tahtakurdu, akar, halı böceği,  güve, mayt, çıyan, kene, bit, kakalak, sinek, mite, tahtakurusu, gümüş böceği, sıçan, pire, Amerikan/ Alman hamam böceği, karafatma, kulağakaçan böceği, çekirge, örümcek, kırkayak, yılan ilaçlaması yapmaktadır.

Haşere Kontrol Yöntemleri

Servislerimiz, haşere ile mücadele ederken, çeşitli teknikler ve yöntemler kullanmaktadır. Kullanılan yöntemler, sıvı, katı veya jel ilaçlarla uygulanmaktadır. Yöntemlerimiz, uzman personellerimizle uygulanmakta, uygulanan alana göre farklılıklar göstermektedir. Kokulu  ve kokusuz yöntemlerle uygulanan işlemlerimiz, sektördeki en iyi cihazlar kullanılarak yapılmaktadır.

Harbiye böcek ilaçlama hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Kaliteli ve etkili uygulamalarla, kesin çözümlü hizmetler almak için bizimle iletişime geçiniz.