Haşereleri yok etmek için yapmanız gereken eylem, profesyonel böcek ilaçlama firmalarından yardım almak olmalıdır. Böcekler yaşamın bütün alanlarında karşımıza çıkabilen tehlikeli canlılardır. Zehirli türleri bulunan bu haşereler yok edilmediklerinde saklandıkları yerde çiftleşerek sayısını yüzlercesine ulaştırır. Evlerde varlıkları ile ruhsal dengemizi bozan haşereler geceleri aktif hale geçerek yiyecek ve eşyalarımızın üzerinde dolaşır. Haşere sorununa kalıcı çözümler üreten firmamızda fare, akrep ve pire başta olmak üzere tüm böcek türleri ile mücadele yöntemleri mevcuttur. Şirketimiz, uzman personellerle çalışmakta ve etkili yöntemlerle böcekleri yaşam alanlarından uzaklaştırmaktadır. Haşereler ile mücadele etmede profesyonel yöntemler geliştiren firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

Böceklerden Kurtulmak için Yapmanız Gerekenler

Böceklerden kurtulmak için yapmanız gerekenlerin başında yaşadığınızın yerin hijyenini sağlamanız gelir. Pis, rutubetli ve kalabalık ortamlarda çoğalma fırsatı bulan haşerelerden kurtulmak için yapılacak en etkili yöntem ev ilaçlama yaptırmaktır. Bunun yanında önlem amacı ile yapabileceğiniz adımları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Haşerelerin çoğalma fırsatı bulduğu pis, nemli ve kalabalık yerlerde temizlik işlerinin düzenli yapılması.
  • Lavabo, banyo ve mutfağın temizliğini çamaşır suyu gibi derinlemesine hijyen sağlayan bir ürünle yapmak.
  • Yaşadığınız yerde çöplerin birikmesine izin vermeden düzenli atmak.
  • Ve en önemlisi düzenli periyotlar ile böcekleri etkisiz hale getirme işlemleri uygulatılmalıdır.

Haşerelerle Mücadele Yöntemleri

Firmaların uygulamalarında kullandığı ilaçlara, yöntemler ve yöntemlerini hangi aletlerle gerçekleştirdiğine dikkat etmelisiniz. İşlemlerinizde kalıcı sonuçlar sağlayabilmeniz için bütün bu maddelerin hepsi, büyük önem taşımaktadır. Firmamız, en iyi ekipmanlarla ve yeni yöntemlerle haşere ile mücadele etmektedir. Bu sayede, işlemlerinde başarılı olmakta ve yaşam alanlarında kalıcı sonuçlar sağlamaktadır. Böceklerle savaşırken kullandığımız yöntemleri, kokulu, kokusuz, jel ve sıvı ilaçlama ile fare istasyonları şeklinde sıralayabiliriz.

Fare ilaçlama uygulamasında kullandığımız fare istasyonları eski yöntemleri geride bırakırken, kansız ve modern bir  uygulamanın da mümkün olduğunu bizlere gösterdi. Haşerenin türüne ve bulunduğu alana göre belirlenen yok etme yöntemlerimizden faydalanmak istiyorsanız firmamızı 7/24 arayabilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bireysel Yöntemler İşe Yarar mı?

Bireysel yöntemler işe yarar mı? Haşerelerden tamamen kurtulmak için kendi başınıza gerçekleştirdiğiniz işlemlerin hiçbiri bir sonuç vermeyecektir. Kalitesiz firmalardan alınan hizmetler gibi, yalnızca sağlığınıza zarar vermekle kalırsınız.

Uzman personeller eşliğinde gerçekleştirilen işlemler, başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Ayrıca uygulama sonrasında, dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Personellerimiz işlemlerini tamamladıktan sonra, sizleri bilgilendireceklerdir.

Uygulama Sonrası Ne Yapmalı?

  • Periyodik olarak yaşam alanlarınızı temizlemelisiniz.
  • Evcil hayvanınız varsa, sürekli olarak veteriner kontrolüne götürülmeli
  • Tuvalet ve banyo temizliğine özen gösterilmeli
  • Açıkta yiyecek ve içecek bırakılmamalı