bahcelievler-hurriyet-mahallesi-bocek-ilaclama

Bahçelievler İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ilçelerinden biridir. İlçede  on bir tane semt bulunmaktadır. Bahçelievler’e bağlı Hürriyet semti bu ilçenin işlek alanlardan biridir.

Hürriyet semti her geçen gün okulların, dershanelerin, restoranların, büfelerin, cafelerin, ev ve iş yerlerinin arttığı bir bölgedir. Bu artışa paralel olarak böcek sorunlarına sıkça rastlanması da olası bir durumdur.

Böcekler, haşereler ve kemirgenlerle mücadelede ilaçlama hizmetinin alınması şarttır. Profesyonel ilaçlama firmalarının yardımı ile bu sorunlarla baş edilebilir. Hürriyet böcek ilaçlama servisimiz profesyonel hizmet sağlayan bir kuruluştur.

Kullandığımız ilaçlar ziraat mühendisleri kontrolünde uygulanmaktadır. Bünyemizde bulunan personeller ise ilaçlama konusundaki tüm eğitimleri almış, bilgili ve tecrübeli bireylerdir.

Hürriyet ilaçlama şirketinin ilaçlama yaptığı böcek, haşere ve fare türleri türleri hamam böceği, bit, pire, fare, kara fatma, akrep, örümcek, kene, kırkayak, tahta kurdu, ağaç kurdu, güve, teşbih böceği gibi tüm canlı türleri olarak sıralanabilir.

Bu canlılar çöplük, kanalizasyon, depo, atık sular gibi temiz olmayan yerlerde gezinip yaşam alanlarımıza girdiğinde hemen önlem almak gerekir. Çünkü yaşadığımız alanlara girdiklerinde salyalarını ve dışkılarını bırakarak insanlara çeşitli hastalıklar bulaştırabilirler.

İnsanlara maddi ve manevi zararlarının dışında, psikolojik rahatsızlıklarda yaşatan bu canlılardan kurtulmak için uzman ilaçlama şirketlerinden yardım talep etmek gerekir.

Hürriyet böcek ilaçlama servisine iletişim bilgilerimizden ulaşıp, istediğiniz gün ve saatte ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz.