Böceklerle mücadele konusunda insanlar farklı yöntemlere başvururlar. Bu yöntemlerin bir çoğu bireysel yöntemlerdir ve ne yazık ki sonuç vermez. Çünkü, böcek haşere ve kemirgenlerle mücadele profesyonelik isteyen bir işlemdir. Bilinçsiz ve yanlış yapılan uygulamalarda böcek sorunu daha fazla artış göstermekte bu da yaşanılan mağduriyeti arttırmaktadır. Bu nedenle firmamızın ilaçlama servisi tarafından verilen profesyonel böcek ilaçlama hizmetini tercih etmeniz, hem sağlığınızı hem de paranızı garantiye alacaktır.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nde 30 yıla yakın süredir hizmet veren ilaçlama servisimiz, bünyesindeki uzman kadro, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar, deneyimli ziraat mühendisleri ve TSE belgeli teknikleri ile memnuniyet düzeyi maksimum olan bir servistir. Tüm ilçe ve semtlerde hiçbir mesafe farkı gözetmeksizin uygun fiyatları ile müşterilerinin memnuniyetini kazanan ilaçlama servisi ekibimiz, ziraat mühendislerimiz tarafından her bir böcek türüne özel hazırlanan ilaçlar ve tekniklerle tüm ilaçlama işlemlerini titiz bir şekilde yürütmektedir. Ancak işlerini bu doğrultuda yapmayan, amacı sadece müşterilerinin parasını almak olan, yaptığı işe saygı duymayan, insan sağlığını önemsemeyen firmalar yüzünden çok sayıda kişi mağdur olmaktadır. Bu durum nedeni ile güvenleri kırılan insanlar, ilaçlama firmalarına olumsuz bakabilmektedirler. Bu nedenle biz, herhangi bir firmadan hizmet almadan önce o firmanın detaylı olarak incelenmesini öneriyoruz. Size güven vermeyen, referans gösteremeyen, Sağlık Bakanlığı onayı bulunmayan ve işlem sonrasında size belge sunamayan firmalardan hizmet almayınız. Tüm bu hususlarda titiz ilaçlama olarak kendimize güvenerek sizlere de bu güveni sunmak adına bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Günün her saati, haftanın her günü, hangi semtte olursanız olun, bir telefon kadar uzağınızdayız. İster ev ister iş yeri ister bahçe ister apartman ve diğer yaşam alanlarınızda sizleri böcek kemirgen ve haşerelerden kurtarmak için ilaçlama servisi ekibimiz sizlerin yanında.