Adalar

Adalar ilçesi, 9 adadan oluşan ve İstanbul Anadolu yakasında yer alan yaklaşık 20 bin nüfusa sahip bir ilçedir. Ağaçlık alanların oldukça fazla olduğu Adalar, haşere ve kemirgenlerin de yoğun olarak görüldüğü bir ilçedir. Büyükada, Heybeliada, Kınalı ada gibi semtlerde; cafe ve restoranlar başta olmak üzere birçok gıda işletmesinde sıklıkla uygulama yapan Adalar böcek ilaçlama şirketleri, bu ilçedeki zararlı canlılara karşı mücadele etmektedir. Bilhassa havaların ısınmaya başlamasıyla artan haşere ve kemirgen yoğunluğu bu ilçede ciddi rahatsızlıklara neden olmaktadır. Haşereleri yok etmek için sıklıkla uygulama yapan ilaçlama firmaları tarafından açık ya da kapalı alanlarda hizmet alırken dikkatli olmak da son derece önemlidir. Basit uygulama yöntemleri ile işlem yapan ilaçlama şirketleri, bu ilçedeki halk ve çevre sağlığı açısından da tehdit oluşturmaktadır.Yaz aylarında nüfusu hayli artan İstanbul Adalar ilçesinde; hamam böceği ve karınca gibi haşereler başta olmak üzere; pire ve kene gibi kan emerek beslenen ve sağlık sorunlarına yol açan haşereler de oldukça fazladır. Bunun yanı sıra; akrep, yılan ve kırkayak gibi son derece zehirli olan haşerelere de bu ilçede sıklıkla rastlanmaktadır. Ev, iş yeri, bina, villa gibi alanlar için havaların ısınmasıyla daha sık uygulama yapmaya başlayan Adalar ilaçlama şirketleri, bu ilçede sıklıkla uygulama yapmaktadır.

Burgazada, Sedefadası, Kaşık Adası gibi semtlerde de sıklıkla uygulama yapan ilaçlama firmaları tarafından hizmet alırken Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ve etkili ilaçlar kullanarak işlem yapan firmaları tercih etmek son derece önemlidir. Kalitesiz böcek ilaçları ile uygulama yapan şirketler solunum yolu hastalıkları başta olmak üzere maddi hasarlara da yol açacağı gibi haşere ve kemirgenleri yok etme konusunda bir çözüm de sağlayamayacaktır. Bu nedenle Sağlık Bakanlığının onayladığı ve etkili böcek ilaçları kullanarak uygulama yapan Adalar böcek ilaçlama firmaları tarafından yardım almak son derece önemlidir.

Haşere ve kemirgen mücadele konusunda uzman olan ve etkili böcek ilaçları ile uygulama yapan; Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlama servisimiz, bu ilçede sağlıklı ve kaliteli şekilde uygulama yapmaktadır. Adalar ilçesinde haşere ve kemirgenler ile mücadelede ilaçlama hizmeti almak için garantili uygulama yapan servisimizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İstanbul Böcek İlaçlama
Büyük Ada Böcek İlaçlama
Kınalıada Böcek İlaçlama
Burgazada Böcek İlaçlama
Heybeliada Böcek İlaçlama