Böcekler bulunduğu alandaki hijyen varlığını tümüyle ortadan kaldıran, parazit ve mikroplar yoluyla çeşitli hastalıkların yayılmasına sebep olan tehlikeli canlı türleridir. Bu zararlıların evlerde ve insan yaşam alanlarında bulunması bireysel ve kitlesel olarak insan sağlığına ciddi bir tehdittir. Zira, sebep oldukları hastalıklar bulaşıcı ve çok hızlı yayılan salgınlardır. Dolayısıyla, bireysel yaşam alanlarında ve ortak kullanım alanlarında böcek ilaçlama faaliyetlerinin düzenli olarak yapılması tıbbi bir zorunluluktur. Bu doğrultuda; insan sağlığını güvence altına almak üzere hizmet veren İstanbul böcek ilaçlama servisi; İstanbul’un tüm ilçelerindeki haşere ve böcek problemlerine çözüm sağlamaktadır. İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasında en köklü ve prestijli kuruluş olan Titiz İlaçlama; İstanbul dışında İzmir ve Kocaeli’de de hizmet vermektedir.

İstanbul Böcek İlaçlama Hizmeti

Böcek ilaçlama firmaları arasında en ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla hizmet veren Titiz İlaçlama; İstanbul’daki ilaçlama faaliyetlerini İstanbul Böcek İlaçlama Servisi ile gerçekleştirmektedir. Böcek ve haşere ilaçlama faaliyetlerinde böcek ilaçlama servisimizin en sık karşılaştığı problemler akrep, çıyan, fare, hamam böceği, kalorifer böceği, kene, pire, bit gibi haşere türleridir. Bu canlıların her biri çeşitli zararları bulunduğu alana taşır ve sağlık açısından istenmeyen durumlara neden olur. Haşerelerden korunmak adına gerçekleştirilecek en doğru çözüm profesyonel ilaçlama uygulamalarıdır. İstanbul ilaçlama servisinin uyguladığı ilaçlama faaliyetleri tüm haşereler üzerinde etkili olup işlemler %100 sonuç garantisiyle gerçekleştirilmektedir. Çalışmalardan kesin ve etkili sonuçlar alabilmek adına ilaçlama ekiplerinin talimatlarına eksiksiz uyulması gerekmektedir.

istanbul-bocek-ilaclama-servisi

%100 Etkili Böcek İlaçlama Yöntemleri

Kullanılan böcek ilaçlama yöntemleri arasında en çok tercih edilenler sıvı ilaçlama (kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, buharlama, püskürtme) ve jel ilaçlamadır. Sıvı ilaçlama uygulaması tüm böcek ve haşereleri kapsayan, etkili çözümler sağlayan bir tekniktir. Daha çok kapalı alanlarda tercih edilse de, yağışsız dönemlerde açık havalarda da uygulanmaktadır. Alan boşaltılabiliyorsa kokulu, içeride insanlar varken işlem yapılacaksa kokusuz ilaçlama yöntemleri tercih edilir. Haşerenin türüne, cinsine, yayılımına, alanın niteliklerine göre belirlenen ilaçlama yöntemleri ve ilaç içerikleri uzman İstanbul böcek ilaçlama ekiplerimiz tarafından belirlenmektedir. Jel ilaçlama ise küçük porsiyonlara ayrılan jel haldeki ilacın böceklerin geçiş yolları üzerine bırakılması şeklinde gerçekleştirilir. Bu teknikler Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olup haşereler dışında hiçbir canlının sağlığını tehdit etmemektedir. Kısa sürede etkili sonuçlar sağlayan bu yöntemler İstanbul Böcek İlaçlama Servisi ekiplerince tüm semt ve ilçelerde aynı fiyata uygulanmaktadır. Kesin sonuç garantili ilaçlama faaliyetlerimizden faydalanmak için günün her saati bizimle iletişime geçebilirsiniz.