esenler ilaclama

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ve kalabalık ilçelerden biri olan Esenler’de haşere ilaçlama uygulamalarının, bireysel yöntemler ile yapılması ciddi sorunlara yol açmaktadır. Özellikle, kalitesiz ilaçlar ile amatör şekilde yapılan haşere mücadelesi, zehirlenmelere dahi neden olabilmektedir. Bu nedenle Esenler’de böcek ilaçlama hizmeti alırken dikkatli olunması ve Sağlık Bakanlığı’nın ön gördüğü kıstasları sağlamayan firmaların kesinlikle tercih edilmemesi gereklidir.
Basit ilaçlama uygulamaları, sağlıksal açıdan büyük sorunlara yol açabildiği gibi, Esenler gibi kalabalık alanlarda hem halk sağlığı açısından hem de çevresel bakımdan büyük tehdit yaratmaktadır. Ayrıca eşyalara zarar vererek maddi hasarlara da yol açabilen yanlış ilaçlamalar, birçok olumsuz etkiye sahiptir. Dolayısıyla, Esenler’de böcek ilaçlama hizmeti alırken, temkinli davranmak ve profesyonel firmalardan destek istemek, önemlidir.İlaçlama Yöntemlerimiz

  • Püskütme, buharla ve sisleme ilaçlama yöntemleri
  • Kokulu ve Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama

Esenler böcek ilaçlama uygulamaları, tüm haşere ve kemirgen türlerine yönelik olmakla birlikte, özellikle hamam böceği, pire, fare, karınca gibi canlılar yaz aylarında bu ilçede büyük sorunlar teşkil etmektedir. İnsan sağlığını doğrudan etkileyen haşere varlığına karşı ilaçlama yaptırmak şarttır. Ancak bu konuda sağlığa daha büyük zararlar gelebilmektedir. Zira yasal olmayan ilaçlama firmaları, basit teknikler ile uygulama yaptığı gibi, kalitesiz ilaçların her alana yayılmasına yol açtığından, ciddi sorunlara ortam hazırlamaktadır. Bu nedenle Esenler’de ilaçlama hizmeti alırken dikkatli olunması ve Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan firmaların tercih edilmemesi şarttır.

Zararlı Haşere Türleri

  • Sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği

Esenler böcek ilaçlama firmaları arasında lider olan ve hem garantili hem de ekonomik fiyatlarla hizmet veren Titiz ilaçlama, Sağlık bakanlığından onaylı olmakla birlikte, zararlılara karşı kesin çözüm sağlamaktadır.

Esenler’de her bölgede hizmet veren Titiz ilaçlama, garantili ve başarılı şekilde sunduğu ilaçlama hizmetleri ile bu ilçedeki zararlı canlılara karşı kesin çözüm getirmektedir.

Esenler’de İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İstanbul Böcek İlaçlama
Atışalanı Böcek İlaçlama
Karabayır Böcek İlaçlama
Esenler Sanayi Böcek İlaçlama