Eyüp İlaçlama

Yaşam alanımızı tehdit eden haşerelerden kurtulmak amacıyla yapılan işlerin başında böcek ilaçlama gelmektedir. Ev ve iş yerleriniz istila altında ise Eyüp böcek ilaçlama her daim hizmetinizdedir. Çevre sağlığı açısından böcek ilaçlama konusunda öncü olan firmamız tarafından her türlü haşere, böcek ve kemirgen türlerinin istilasına, uzman ekip ile Eyüp böcek ilaçlama hizmetinizdedir. Firmamız en güvenilir ilaçlama yöntemleri ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Haşerelerden Kurtulmak İçin Yapılması Gerekenler

Haşerelerden kurtulmak için yapılması gerekenleri başında yaşanılan yerin hijyenini sağlamak olacaktır. Pis, kalabalık ve rutubetli ortamlar, haşerelerin çoğalmasına en uygun ortamlardır. Eyüp ilaçlama şirketleri arasından en güvenilir ve kesin sonucu verecek olan firmamız Eyüp böcek ilaçlama olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Alabileceğiniz önemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Hamam böceği, akrep, tahtakurdu, bit, pire, güve, karasinek, çiyan, kene, fare, teşbih böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği, karınca, kırkayak, kulağakaçan, örümcek, sivrisinek, kakalak, salyangoz, alman hamam böceği, tatarcık ve akar gibi her türlü haşerenin önüne geçmenin başlıca şartı temizlik işlerinin düzenli yapılması,
  • Özellikle mutfak, banyo ve lavaboların temizliğinin çamaşır suyu ile derinlemesine yapılması,
  • Çöplerin biriktirilmeden zamanında düzenli bir şekilde atılması gerekir.

Bunlara rağmen haşerelerden kurtulamıyorsanız Eyüp haşere ilaçlama ile düzenli ve belli periyotlarda ilaçlama sorununuz çözülecektir. Firmamız olarak tüm bu haşerelerden kurtulmak ve kaliteli hizmet almak için Eyüp böcek ilaçlama fiyatları olarak firmamız sizlere en uygun hizmeti sağlamaktadır.

Haşereler İle Mücadele Yöntemleri Nelerdir?

İlaçlama firmalarının kullandığı yöntemlere, uygulama esnasında kullandığı aletlere ve kullanılan ilaçlara çok dikkat edilmelidir. Kalıcı bir sonuç sağlamak ve müşteri memnuniyeti, Eyüp böcek ilaçlama firmaları arasından en seçkin olan firmamız açısından büyük önem taşımaktadır. Firmamız donanımlı ekipmanlarıyla en yeni mücadele yöntemleri ile çalışmaktadır.

Kokulu ve kokusuz olan sıvı ilaçlarımız ve bunun yanında fare istasyonlarımız ile tüm haşereler ile en gelişmiş yöntemlerle mücadele etmekteyiz. Haşerelerin türüne ve bulunduğu alana göre uygulamalarımız farklılık gösterirken, haşereler ile bireysel bir mücadele genellikle işe yaramazken, Eyüp böcek ilaçlama firmaları olarak uzman çalışanlarımız eşliğinde 7/24 saat hizmetinizdeyiz.

Kokulu ve Kokusuz İlaçlama

Kokulu ilaçlama yöntemi pire, tahtakurdu, gibi yok edilmesi zor haşerelerde kullanılır. Keskin bir kokuya sahip olan ilaç sayesinde böcekler havasız kalarak boğulacaktır. Eyüp pire ilaçlama olarak pire gibi gözle görülmeyen ve yayılma hızı yüksek olan bir haşereden kurtulmak için Eyüp ilaçlama şirketleri olarak kullandığımız ilaç ile %100 garanti vermekteyiz. İlaçlamadan sonra ev ya da iş yeri 4 ile 6 saat arasında kapalı kalmalıdır. İmkan var ise 1 gün kapalı daha etkili olacaktır. Bekleme sonrasında ciddi bir temizlik yapılması gerekmektedir.

Haşere ilaçlama hizmeti almak isteyen müşterilerin tercihi genelde kokusuz ilaçlama yöntemi olmaktadır. Bu yöntemin avantajı müşteri, evini terk etmek zorunda kalmayacak oluşudur. Eyüp ilaçlama firmaları olarak firmamızın, kokusuz ilaçlamanın dezavantajı olarak 3 gün boyunca ıslak temizlik yapılmaması gerektiğini belirtmesidir.

Jel İlaçlama

Bu ilaçlama yöntemi, hamamböceği, kalorifer böceği, kakalak gibi böceklerin yok edilmesinde kullanılır. Jel şeklinde hazırlanan ilaç, özel bir tabancı ile kapı, pencere pervazları, mutfak dolap ve çekmeceleri gibi böceklerin geçiş yolu olan alanlara sıkılır. İlacın kokusunu alan böcekler, ilacın olduğu bölgeye gelerek ilaçtan yer ve zehirlenmiş olurlar. Firmamız Eyüp hamam böceği ilaçlama konusunda da en iyi hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Fare İstasyonları

Fare istasyonları, kansız ve modern ilaçlama yöntemi olarak bilinmektedir. Bu alanlara bırakılan zehirli yemleri fareler yiyerek su içtikleri anca ölürler. Eyüp fare ilaçlama olarak kullandığımız modern yöntemler ile, bu yöntem ile eskide kalan ilkel bir yöntem olan fare kapanlarına gerek kalmamış oluyor. Hem daha etkili ve temiz bir iş olan bu ilaçlama yöntemi ile firmamız ile irtibata geçerek fare sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Tüm haşere sorunlarınız için Eyüp böcek ilaçlama fiyatları ile firmamız ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Eyüp’te İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İstanbul Böcek İlaçlama
Çırçır Böcek İlaçlama
Rami Böcek İlaçlama
Göktürk Böcek İlaçlama
Alibeyköy Böcek İlaçlama
Yeşilpınar Böcek İlaçlama