Böcek ve haşerelerin en çok uğradığı mekanlardan biri de şehir içinde bulunan insan kullanım alanlarıdır. Zira bu alanlarda haşerelerin beslenmesi ve barınması için gereken tüm şartlar sağlanmaktadır. Haşere varlığının sıklıkla görüldüğü bu gibi yerlerde insan sağlığı ciddi bir tehdit altında kalır. Zira haşereler; bünyelerinde parazit, mikrop ve bakterilerle yaşayan, bunları gezindikleri alanlara bırakan canlı türleridir. Bu şekilde insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen haşereler ölüme varan sonuçlara neden olmaktadır. Bu problemi gidermek adına, büyük şehirlerde ilaçlama hizmeti sağlayan İstanbul İlaçlama Firmaları; tüm haşere türleri için %100 etkili ilaçlama uygulamalarında bulunmaktadır.

İstanbul Böcek İlaçlama Firmaları

Faaliyetlerini yoğunluklu olarak İstanbul, Kocaeli, İzmir gibi büyük şehir ilaçlama alanında gerçekleştiren Titiz İlaçlama şirketi; İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasında en köklü ve en prestijli konuma sahip olan firmalardandır. Haşere ilaçlama alanında böcek, fare ve diğer haşereler için %100 etkili ilaçlama teknikleriyle uygulamalarda bulunan ekiplerimiz; insan yaşam alanlarını bu zararlı oluşumlardan korumak adına faaliyet göstermektedir. İstanbul ilaçlama firmaları; ev, iş yeri, dükkan, alışveriş merkezi, okul, hastane, toplu taşıma araçları gibi özel ve ortak kullanım alanlarında; kapalı ve açık alanlarda ilaçlama uygulamaları gerçekleştirmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinde aynı ilaçlama fiyatlarıyla işlem yapan şirketimiz; günün her saati ilaçlama taleplerinizi almakta ve karşılamaktadır. 7/24 kesintisiz destekle haşere problemleriniz kısa süre içerisinde ortadan kaldırılmaktadır. Kalıcı ve kesin çözüm sağlayan ilaçlama tekniklerimiz başlıca şu şekildedir;

En Etkili İlaçlama Teknikleri

istanbul-ilaclama-firmalari

Haşerelerle mücadelede sıkça tercih edilen ve kesin sonuç garantisiyle uygulanan ilaçlama yöntemlerimiz şöyledir;

  • Sıvı İlaçlama: Tüm haşere türleri üzerinde etkisini gösteren bu ilaçlama tekniği; İstanbul ilaçlama firmalarının en çok tercih ettiği yöntemlerdendir. Kokulu-kokusuz, püskürtme ve buharlama teknikleriyle gerçekleştirilir. Kullanılacak ilaç ve ilaçlama tekniği belli incelemeler sonucunda belirlenerek işleme başlanır. Bu sebeple Titiz İlaçlama bünyesindeki İstanbul böcek ilaçlama ekipleri işlemden önce alanda bir inceleme gerçekleştirmektedir.
  • Jel İlaçlama: Böcekler üzerinde etkisi olan bu yöntem belli alanlara küçük parçalar halinde jel ilacın bırakılması şeklinde gerçekleştirilir. Bu ilaç kısa süre içinde etkisini gösterir. İlacı yiyen tek bir böcek bile tüm koloninin ölmesine sebep olmaktadır. Uyarılara uyulması halinde bu ilaçlar uzun süre etkisini korumaktadır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.