Sarıyer Böcek İlaçlama

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan ve İstanbul’un kuzeyinde kalan Sarıyer, ağaçlık alanların sık olduğu bir ilçe olmakla birlikte, denize yakın konumu nedeniyle de haşerelerin sık görüldüğü bir bölgedir. Bu nedenle Sarıyer’de ilaçlama hizmetleri sıklıkla yapılmaktadır. Haşerelerden kurtulmak için profesyonel firmalardan yardım almak son derece önemlidir. Kalitesiz haşere ilaçları ile yapılan uygulamalar, zararlılara karşı bir çözüm sağlamayacağı gibi, insan sağlığını da tehdit edecektir. Bu nedenle Sağlık Bakanlığı onayı bulunan Sarıyer Böcek İlaçlama firmaları tarafından yardım almak şart olup, bireysel yöntemlere başvurulmaması gereklidir.

Sarıyer Böcek İlaçlama servisimiz, geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemleri ve uzman kadrosuyla birlikte günün her saati profesyonel ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. Servisimiz, evlerinizde ya da iş yerlerinizde yaşamakta olduğunuz tüm böcek, haşere ve kemirgen problemiyle mücadele etmektedir. Kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmanızı sağlamakta olan servisimiz, güvenilir ilaçlama hizmetleriyle vatandaşa güven vermektedir.

Güvenilir Böcek İlaçlama Hizmeti

Basit yöntemler ile uygulama yapan haşere ilaçlama şirketleri, sağlık açısından ciddi tehlikeler yarattığı gibi, bu kalitesiz uygulamalar büyük sorunlara da yol açabilmektedir. Bu nedenle profesyonel ilaçlama firmaları tarafından hizmet alınması son derece önemli olmakla beraber, basit uygulamalar ile haşereleri yok etmeye çalışılmamalıdır.

Sarıyer Böcek İlaçlama servisimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ve uzman ilçalama ekibiyle birlikte profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Servisimiz, günün her saati her türlü haşere ve böcek türüyle mücadele etmektedir. Güvenilir ilaçlama hizmetlerimizle 20 yılı aşkın bir süredir böcek, haşere ve kemirgen problemlerinizi kaldırıyoruz. Sizler de olası bir böcek ya da haşere probleminde güvenilir ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlaçlama Yaptığımız Zararlı Canlı Türleri

Denize yakın konumu nedeniyle, Sarıyer’de; tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tespih böceği, kulağakaçan böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, Amerikan hamam böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, ev faresiçatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, gibi haşerelere sık rastlanmaktadır. Bu haşere türleri üzerinde geliştirilmiş olan etkili ilaçlama yöntemlerimizi uygulamakta ve kısa sürede tüm problemlerinize son vermekteyiz.

Böcek İlaçlama İşlemi Sonrasında Ne Yapılmalıdır?

Sarıyer Böcek İlaçlama servisimizin uzman ekibi, ilaçlama işlemi öncesinde ve sonrasında müşterilerimizi detaylı olarak bilgilendirmektedir. İlaçlama uygulanan mekanda işlem öncesi ve sonrası uygulanması gereken bir takım noktalar bulunmaktadır. Öncelikle ilaçlama işlemi başlamadan mekanda ilacın etkisi altında kalacak her türlü eşyanın kaldırılıp muhafaza edilmesi gerekmektedir. Özellikle çocuklarımızın ve evcil hayvanlarımızın bu mekanlardan uzaklaştırılması ve eşyalarının da korunaklı yerlere kaldırılması gerekmektedir. Bu şekilde ilacın etkisi altına girmelerini ve herhangi bir zarar görmelerini sağlamak daha mümkündür.

İlaçlama işlemi gerçekleştikten sonra ilaçlama ekiplerinin belirttiği süre kadar mekanın açılmaması gerekmektedir. Bu süreç azami 2 saat kadardır. Daha sonra yarım saatlik bir havalandırma neticesinde günlük yaşama geçmeniz mümkündür. Fakat ilaçlama sırasında ortamdan uzaklaştıramadığınız ve cildinizle temas edecek her türlü eşyanın sterilize edildiğinden emin olmanız gerekmektedir. Özellikle çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın zarar görmesine neden olacak her türlü eşyanın ve mobilyanın temizlenmesi yararınıza olacaktır. İlaçlama sonrası mekanın bir hafta kadar ıslak temizliğe maruz kalmaması gerekmektedir. Aksi takdirde ilacın etkisini uzun vadede göstermesi beklenemez. Kuru temizlik yapmanızda bir sakınca yotur. Mutfak eşyalarınızın ve yiyeceklerinizin de işlem sırasında zarar görmemesi adına tedbir alınması gerekmektedir.

Sarıyer Böcek İlaçlama Fiyatları

İstanbul Sarıyer böcek ilaçlama şirketi olarak, Sarıyer’de profesyonel ve Sağlık Bakanlığı’nın ön gördüğü biçimde hizmet veren şirketimiz, her semtte hizmet sunduğu gibi ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile uygulama yapmaktadır. Böcek ilaçlama fiyatlarımız, ilaçlama yapılan mekanın metrekaresine ve ilaçlanan böceğn, haşerenin türüne göre değişiklik göstermektedir. Sunmuş olduğu profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında ekonomik bir fiyat politikası uygulamakta olan Böcek İlaçlama Sarıyer servisimiz, hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde aynı politikayı uygulamaktadır. Yaptığı uygulamalar ile en sık tercih edilen Sarıyer firmaları arasında yer alan Titiz ilaçlama, garantili ve müşteri odaklı uygulamalarını devam ettirmektedir.

Sarıyer’de İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İstanbul Böcek İlaçlama
Bahçeköy Böcek İlaçlama
Büyükdere Böcek İlaçlama
Emirgan Böcek İlaçlama
İstinye Böcek İlaçlama
Yeniköy Böcek İlaçlama
Rumelihisarı Böcek İlaçlama
Tarabya Böcek İlaçlama