Silivri İlaçlama

Silivri böcek ilaçlama şirketleri, zararlı haşere türlerini yok ederek, insan sağlığını korumayı amaçlamaktadır. İstanbul Avrupa yakasında yer alan ve nüfus bakımından İstanbul’un kalabalık olmayan ilçelerinden biri olan Silivri’de böcek ilaçlama hizmeti alırken dikkatli olmak ve Sağlık Bakanlığı kıstaslarına uymak son derece önemlidir.

Basit yöntemler ile faaliyet gösteren ilaçlama firmaları, insan sağlığı açısından ciddi sorunlar yaratabileceği gibi, bahçe ve tarla gibi alanlarda yapılan uygulamalarda, ürünlere de zarar verebilmektedir. Bu nedenle profesyonel kıstaslara sahip olan ve Sağlık Bakanlığının belgelerini bulunduran Silivri böcek ilaçlama firmaları dışındaki şirketlerden kesinlikle hizmet alınmamalıdır.

İlaçlama Tekniklerimiz;

  • Kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama

Silivri’de profesyonel şekilde hizmet veren ve 20 yıllık tecrübesiyle her alanda ilaçlama yapabilen Titiz ilaçlama, bu ilçenin tüm semtlerinde ekonomik fiyatlar ile ilaçlama yapmaktadır. Selimpaşa, Küçüksinekli, Sayalar, Çayırdere, Gümüşyaka, Ortaköy semtleri başta olmak üzere, Silivri’de tüm alanlarda böcek ilaçlama yapan şirketimiz, Sağlık Bakanlığı’nın gerekli gördüğü belgelere sahip olmakla birlikte, haşerelere karşı garanti de vermektedir.

Zararlı Haşere Türleri;

  • Pamuk faresi, ev faresi Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği

Bireysel yöntemler ile yapılan ilaçlamalar ciddi sorunlara neden olabileceği gibi, haşereleri çoğunlukla yok etmemekte bununla birlikte, daha hızlı çoğalmalarına neden olabilmektedir. Bu nedenle kalitesiz böcek ilaçları ile amatör şekilde uygulamalar yapılmamalıdır. Özellikle pire, kene, yaban arısı ve yılan gibi tehlikeli haşerelere karşı mutlaka uzman Silivri böcek ilaçlama şirketleri tercih edilmeli ve basit yöntemlere hiçbir şekilde başvurulmamalıdır. Zira amatör yöntemler ile yapılan ilaçlamalar, hem maddi açıdan zararlara yol açacak hem de kısa süreli ya da uzun vadeli sağlık problemlerinin oluşmasına ortam hazırlayacaktır.

Silivri’de İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İstanbul Böcek İlaçlama
Selimpaşa Böcek İlaçlama
Değirmenköy Böcek İlaçlama
Çanta Böcek İlaçlama