İşyeri Böcek ilaçlama, Küresel ısınma, kentsel dönüşümün yarattığı ekolojik sistemi yok etmesi ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle özellikle yaz aylarında yaşam alanlarımızda bir takım böcek ve haşerelere rastlamak mümkün.

İşyerlerimizi tehdit eden böcek ve haşereler

Bu böcek ve haşereler pire, kene, kırkayak, mite, güve, tatarcık, örümcek, hamam böceği, fare, karınca, çıyan, kertenkele, tespih böceği, gümüş böceği, kulağakaçan, tahta kurusu, tahta kurdu, yaban arısı, sivri sinek, kara sinek…vb

işyeri Böcek ilaçlama
İşyeri Böcek ilaçlama

Yaşam alanlarımızdan biri olan iş yerlerimizde özellikle sıcak havalarda böcek ve haşereler ortaya çıkabilir. Çalışanlarınızın işlerine daha iyi motive olmasını istiyorsanız mutlaka ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir.

Böcek ve haşereler nemli ve karanlık yerleri severler daha çok mutfak, banyo, bodrum kat, zemin katlarda yaşamlarını sürdürürler. Onları zaman zaman parke ve duvar yüzeylerinde, sıva çatlaklarında, lavabo ve tezgah üzerinde, pencere kenarlarında, mutfak ve ayakkabı dolaplarının içinde, evrak dolaplarında, çekmecelerde rastlamak mümkün.

Bu böcek ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerinizle mücadele etmeniz zordur. Piyasada değişik markalarla satılan böcek ilaçları vardır. Bu ilaçlar size kısmen çare olacaktır ancak birkaç gün sonra tekrar karşınıza çıkabilir. Bu nedenle mutlaka garanti sonuç veren, yasal hükümlere uyan, kullandığı ilaçlar çevre ve insan sağlığına zararlı olmayan, Sağlık Bakanlığınca onaylanmış güvenilir şirketlere danışmanız doğru olacaktır.

Titiz ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati sizlere hizmet veren ve kesin çözüm üreten yasal bir şirkettir. İlaçlama yaptırmadan önce profesyonel uzman ekibimiz şikayet edilen böceğin türünü teşhis eder ardından uygun olan ilaçlama tekniğini uygular.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği bir çok iş yeri için böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Titiz ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Kullandığımız ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Kokulu ilaçlar genelde açık alanlarda yapılır ancak kokusuz ilaçlar okul, ofis, hastane, ev ve iş yerleri için uygulanan ilaçlardır.

İş yeri böcek ilaçlama fiyatları böcek ve haşerelerin türüne, yoğunluğuna ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.