İşyeri İlaçlama Servisi 

Titiz ilaçlama şirketi İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere tüm ilçe ve semtlerine ekonomik ve sabit fiyat garantisiyle gezici 16 servisi ile hizmet ağını böcek haşere şikayetlerini gidermek üzere ilaçlama servisi hizmetine girmiştir. 1996 dan bu yana tüm haşere ve kemirgen ilaçlamasında kesin çözümler sunarak sektörde lider firma konumuna gelmiştir.

Titiz ilaçlama olarak ilaçlama fiyatlarımızı müşterilerimizin ilaçlama istediği alanın metrekaresine göre hesaplıyoruz. Bu bilgileri çağrı merkezimizi aradığınızda sizden alıyoruz. Örneğin Güneşli’de 200 metrekare bir deponuzu ilaçlatmak istediğinizde müşteri temsilcisi arkadaşımız size alan ve haşere bilgisini aldıktan sonra fiyatını hemen verebiliyor. Bu depo Ataşehir bölgesinde de olsa aynı olacaktır. Mesafe ve semt gözetmeksizin en uygun ilaçlama fiyatını verebiliyoruz.

Ortalama 100m2 bir işyerinin ilaçlama maaliyeti KDV Dahil 70,80 TL iken metrekare yükseldiğinde bu fiyat  çok daha makul olabiliyor. 500 m2 işyerinin ilaçlama maaliyeti KDV dahil 177 TL ye yapılabiliyor.