balçova böcek ilaçlama

İzmir’in en güzel semtlerinden biri olan Balçova haşere ve böcek sorununun özellikle yaz aylarında sık yaşandığı bölgelerden biridir. Kentin nem düzeyinin yüksek olması ve alt yapı çalışmaları gibi etkenler nedeniyle Balçova, ilaçlama uygulamalarının sıklıkla yapıldığı bir semt halini almış durumdadır. Firmamız uzak ya da yakın mesafe gözetmeksizin tüm Balçova genelinde ilaçlama çalışması yapmaktadır. Balçova böcek ilaçlama firmaları semtte pek çok farklı türde böceğin yaşayabildiğini tespit ettiğinden hangi ilaçlama yönteminin uygulanacağı bölgede görülen böcek türüne bağlı olarak belirlenmektedir. Firmamız kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yöntemlerini son derece başarılı bir şekilde, titizlikle uygulamaktadır.

Kalabalık bir nüfusa sahip olan Balçova, böcek ilaçlama çalışmalarının başarılı bir şekilde sonuçlandığı semtler arasında yer alır. Bu nedenle çoğu zaman sadece tek bir seans halinde uygulanan ilaçlamalar netice verir ve bölgede görülen tüm haşerelerden kurtulmak mümkün olabilir. Ancak bazı durumlarda aynı mekanda veya aynı ortamda birden fazla türde böcek, kemirgen veya sürüngen görülebilir. Bu durumda aynı ortamda belirli bir aralıkla iki farklı ilaçlama uygulamasının yapılması gerekecektir. Kent merkezlerinde ve yaşam alanlarında genellikle Balçova böcek ilaçlama şirketleri tarafından tek bir ilaçlama çalışması yapılır. Bu çalışma başarılı bir sonuç elde edilmesi için yeterlidir. Ancak yaşam alanlarından uzaklaştıkça farklı türlerde haşereler ile karşılaşılabilir.

Haşereler Sıcak Ve Nemli Ortamları Sever

Böcek türlerinin büyük bir çoğunluğu sıcak ve nemli bölgelerde rahatlıkla yaşayabilmekte, üreyebilmektedir. İzmir’in tüm ilçeleri gibi Balçova da böyle bir iklime sahip olduğundan haşerelerin üremesi ve yaşaması için ideal bir bölge olmaktadır. Bu durum Balçova halkı tarafından göz önünde bulundurulmalı ve bölgede bir haşere görülmesi durumunda vakit kaybedilmeden ilaçlama firmaları ile irtibata geçilmelidir. Bu sayede haşerelerin sayısı artmadan önlem alınabilir. Böceklerin sayısının artması durumunda civar bölgelerde de yuvalanabilecekleri unutulmamalıdır. Şayet yakın bölgelerde haşere sorunu yaşanıyorsa Balçova halkı derhal firmamız ile irtibata geçebilir. Bu durumda önlem amaçlı ilaçlama uygulaması yaparak yakın yerlerde görülen haşere sorununuzun sizin mekanınızda da ortaya çıkmasını önlemekteyiz.

Açık Ve Kapalı Tüm Bölgelere İlaçlama Hizmeti

Önlem amaçlı ilaçlama uygulamamız tüm açık ve kapalı alanlarda yapılabilmektedir. Başta konutlar ve işyerleri olmak üzere parklar, bahçeler, hastaneler, okullar ve tüm kurum ve kuruluşların binalarında her türlü ilaçlama hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. İzmir Balçova böcek ilaçlama çalışmalarımızı en aktif şekilde sürdürdüğümüz bölgeler arasında yer almaktadır. Bu bölgelerde boşaltılması mümkün olmayan binalarda da başarılı bir şekilde ilaçlama çalışması yapmaktayız. Çünkü firmamız ilaçlama yapılacak olan mekanın kullanılış amacını da göz önünde bulundurarak hangi yöntemin ve hangi ilaçların kullanılacağına karar vermektedir. Balçova ilaçlama İzmir kentinin genelinde olduğu gibi yalnızca Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan malzemeler ve ilaçlar kullanılarak yapılır. Firmamızın kullandığı ilaçların insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmamaktadır.

Balçova ilçesinde ilaçlaması en çok gerçekleştirilen zararlı haşere türleri;

  • Sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, , lağım faresi, çatı faresi
İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İzmir Böcek İlaçlama
İnciraltı Böcek İlaçlama