zeytinova böcek ilaçlama

Böcekler yılın her gününde sorun olan canlılardır. Bayındır Zeytinova böcek ilaçlama yöntemiyle mekanlarınız daha yaşanır hale gelebilir. Bir ömür boyu milyonlarca yumurta yapan hamam böcekleri görüldüğü anda ilaçlanmalıdır. Aksi halde altı ay gibi bir sürede milyonları bulan kolonilere dönüşür. Büyük bir binayı baştan başa gezebilen hamam böcekleri günde 4.5 kilometre yol alır. Pireler ve hamam böcekleri binayı sarmadan ilaçlanması gerekir.

Güncel Yöntemlerle Kısa Sürede İlaçlama Gereklidir

Son çıkan uygulama ile birlikte unlu mamül, lokanta, kafe ve benzeri mekanlarda 3 ayda bir Bayındır Zeytinova böcek ilaçlama programı zorunlu hale geldi. 3 ayda bir ilaçlamanın zorunlu hale gelmesinin en önemli nedeni hamam böceklerinin ve diğer böceklerin 3 ayda bir yumurtlamasıdır. Böceklerin çoğalmasına fırsat vermeden gerekli Zeytinova pire ilaçlama işlemi yapılmalıdır.

Böcekler, sağlıklı mekanlar için en büyük tehditlerden biridir. Basit ilaçlarla bu böceklerden kurtulmak imkansızdır. Gördüğünüz böceğe ilaç sıkmanız kesin sonuç vermez. Zeytinova ilaçlama firmaları kategorisinde kesin çözüm gerekir. Firmamız jelli yöntemle, böcekleri koloni ile birlikte tamamen imha etmektedir.

Kesin ve Etkili Çözüm

Zehirli olan ve tabanca ile enjekte edilebilen jel, hamam böcekleri için özel üretilmiştir. Geçiş noktalarına bu jeller sıkılır ve hamam böceklerinin bu jeli tüketmesi sağlanır. İlacı yiyen hamam böceği kolonisine döner. Kolonide ölen böcek diğer böceklerinde ölmesine neden olur. Zeytinova ilaçlama firmaları sektöründe firmamız ilk sırada yer alan bir firmadır. Hamam böceklerini kısa sürede temizliyoruz.

Fareler dayanıklı ve atik hayvanlardır. Kimyasal ilaçlara karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Zeytinova ilaçlama şirketleri en çok farelerle uğraşır. Bu pis hayvanlar, kanalizasyonda yaşar. Bu nedenle fareler vebanın yanı sıra dizanteri, verem ve humma gibi hastalıklara neden olur. Fareler önce tükürerek uyuşturma işlemi gerçekleştirir ardından ısırır. Bu nedenle fare ısırığı hissedilmez. Mikrop yuvası fare ısırdıktan sonra kanınıza mikrop bulaştırır. Kesin çözüm için Zeytinova fare ilaçlama hizmetine ihtiyaç vardır. Bu hizmet için bizi aramanız yeterlidir.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İzmir Böcek İlaçlama
Canlı Böcek İlaçlama
Çırpı Böcek İlaçlama
Zeytinova Böcek İlaçlama