izmir böcek ilaçlama

Hayatımızın büyük çoğunluğunun geçtiği ev ve iş yerlerimizi hastalık yayan böcek ve haşereler bazen istila etmektedir. Gördüğümüz andan itibaren huzursuz oluruz ve kurtulma yollarını ararız. Yaşadığımız ortamların hiçbirinde görmeye tahammül edemediğimiz bu parazit canlılardan sizleri kurtarmak için , İzmir böcek ilaçlama olarak 7/24 hizmetindeyiz. İlaçlama işlemlerine dair bütün merak ettikleriniz hakkında bizimle iletişime geçebilir, İzmir böcek ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Haşerelerin İnsan Sağlığı Üzerinde Etkisi Nelerdir?

Böcek ve haşereler insan üzerinde ileri derecede bir iğrenti duygusu yaratırken, sağlığımızı olumsuz etkileyen parazitlerdir.

İzmir böcek ilaçlama olarak haşerelerin sağlımıza olan zararları şu şekildedir:

  • Haşereler ile veba, sarılık ve tifo gibi hastalıkların riski altında oluruz,
  • Vücudu ısıran haşereler, ısırdıkları yerde kendi salgılarını bırakırlar ve insan derisindeki dokularda hasara yol açarlar,
  • Sadece sivrisineklerin 30-40 türü sıtmaya neden olan parazit taşırlar,

Bunlara ek olarak akrep, tahtakurdu, akar, bit, çiyan, karasinek, kene, fare, pire, tatarcık, teşbih böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği, güve, karınca, kırkayak, kulağakaçan, örümcek, sivrisinek, kakalak, salyangoz ve alman hamam böceği gibi birçok haşerenin insan sağlığı üzerinde zararları oldukça fazladır. Sizlerde, İzmir haşere ilaçlama olarak sağlıklı bir ortamın garantisini vermekteyiz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Haşere ilaçlarının genel olarak adı insektisit ilaçlardır. İzmir ilaçlama firmaları olarak bu ilaçların birçok uygulama yöntemi vardır. Her ilaçlama türü her böcek ve parazite etki etmeyeceği için, İzmir böcek ilaçlama olarak, uygulama öncesinde parazit belirlenerek ona göre ilaçlama yöntemi uygulanır.

1.Böcek İlaçlamada Kullanılan Kokulu Yöntemler

Böcek ve haşerelerin yoğun olduğu alana, İzmir ilaçlama şirketleri olarak özenle ilaçlama yapılır. Özellikle pire gibi gözle görülmeye parazitlerde kokulu ilaç kullanımı yapmaktayız. İzmir pire ilaçlama olarak yoğun güvenlik önemleri ile ilaçlama tamamlanır. Uygulama sonrası ilaçlama yapılan ortamın 2 ile 4 saat arasında kapalı kalması gerekir. Ortam ne kadar çok kapalı kalırsa İzmir ilaçlama şirketleri olarak o kadar olumlu sonuç alırız. İlaçlama yapılan alana tekrar girildiğinde birkaç saat muhakkak havalandırma yapılmalıdır.

2.Böcek İlaçlamada Kullanılan Kokusuz Yöntemler

Kokusuz ilaçlama yöntemleri müşterilerin en çok istediği yöntem olsa da haşere türüne göre uygulama çeşidi değişiklik göstereceği için İzmir ilaçlama firmaları olarak her zaman uygulanamıyor. Kokusuz yöntemler sıvı malzemenin püskürtülmesi şeklinde uygulanır. Kokusuz uygulamanın yapılması için ortam açık halde gıda maddesi bulunmaması gerekir.

3.Böcek İlaçlamada Kullanılan Jel Uygulama

Jel uygulaması, daha çok hamam böceği gibi haşerelerin yok edilmesi için kullanılır. Evlerin dışında restoran, yemekhane gibi mekanlarında imdadına yetişmektedir. Özel bir tabanca yardımıyla dozu istenilen seviyede ayarlanarak, böceklerin geçiş noktaları olabilecek yerlere sıkılır. İzmir hamam böceği ilaçlama olarak bu kokusuz ama etkili yöntem ile kurtulma fırsatı bulacaksınız. Jel ilaçlama sonrasında birkaç gün sulu temizlik yapılmaması gerekir. Bu ve buna benzer tüm haşerelerinize çözüm için İzmir böcek ilaçlama fiyatları hakkında şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

4.Fare İstasyonu Uygulamasıyla Farelerden Kurtulmak

Sizlerde deneyimli ve uzman kişilerden destek almak istiyorsanız İzmir fare ilaçlama ile sorununuza çare oluyoruz. Haşere gibi tüm istilacılardan en huzursuz edeni şüphesiz ki farelerdir. Eve girdiği andan itibaren mikrop yayar ve birçok eşyanızı kemirmeye başlarlar. Eczanelerden alacağınız fare zehirleri kurtlanmaya yol açabilir. Bu riski göze almak istemiyorsanız burada en güvenilir ve sağlıklı kurtulma yolu olan fare istasyonları devreye girmektedir. İşin uzmanları tarafından yardım almanızda fayda vardır. Firmamız bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Foça Böcek İlaçlama
Konak Böcek İlaçlama
Bergama Böcek İlaçlama
Karaburun Böcek İlaçlama
Dikili Böcek İlaçlama
Menemen Böcek İlaçlama
Torbalı Böcek İlaçlama
Kemalpaşa Böcek İlaçlama
Gaziemir Böcek İlaçlama
Aliağa Böcek İlaçlama
Seferihisar Böcek İlaçlama
Kiraz Böcek İlaçlama
Güzelbahçe Böcek İlaçlama
Balçova Böcek İlaçlama
Beydağ Böcek İlaçlama
Narlıdere Böcek İlaçlama
Karabağlar Böcek İlaçlama
Bayraklı Böcek İlaçlama
Bornova Böcek İlaçlama
Menderes Böcek İlaçlama
Karşıyaka Böcek İlaçlama
Bayındır Böcek İlaçlama
Buca Böcek İlaçlama
Kınık Böcek İlaçlama
Çiğli Böcek İlaçlama
Urla Böcek İlaçlama
Ödemiş Böcek İlaçlama
Selçuk Böcek İlaçlama
Tire Böcek İlaçlama