Çayırova böcek ilaçlama

Ege Üniversitesi’nin kampüsünün de bulunduğu Bornova ilçesi İzmir genelinde en sık ve en yoğun şekilde haşere sorununun yaşandığı semtlerin başında gelmektedir. Özellikle kampüs bölgesinde ve civarında bulunan yaşam alanlarında sadece yaz aylarında değil tüm yıl boyunca böcek ve haşere problemi yaşanmaktadır. Bu nedenle Bornova ilaçlama, faaliyetlerimizi yıl boyunca devam ettirdiğimiz bir semttir. 
Faaliyetlerimizi yıl boyunca düşük fiyat politikası uygulayarak sürdürmekteyiz. Yılın hangi mevsiminde ararsanız arayın, her daim uygun bir fiyat tarifesi ile karşılaşacaksınız. Bornova böcek ilaçlama çalışmalarımızda en etkili ilaçları kullanmaktayız. Bunun nedeni haşerelerden ve böceklerden hemen arınmanızı sağlamak ve kısa vadede aynı sorun ile yeniden karşılaşmanızı önlemektir.Servisimiz, kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olmasına özen göstermektedir. Bu şekilde vatandaşın da sağlığını riske atmamaktadır.

İlaçlama Alanında Danışmanlık Hizmeti Veriyoruz

Firmamız sadece ilaçlama hizmeti değil aynı zamanda hem Bornova halkına, hem de tüm İzmir halkına danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında yanıt aradığınız pek çok soruyu uzman ekiplerimize yöneltebiliyor ve haşere sorununu niçin sürekli yaşadığınız gibi sorularınıza yanıt bulabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra Bornova böcek ilaçlama çalışmalarımızın ardından mekan sahiplerine detaylı bilgiler vererek aynı sorunun yeniden ortaya çıkmaması için önlem alınmasını sağlamaktayız. Genç ve atik ekiplerle hizmet veren firmamız Bornova’nın tüm mahallelerinde ilaçlama çalışması yapabilmektedir. Çalışmalarımızı son derece kısa bir süre içerisinde tamamlıyor olmamız, yaşam alanlarınızdan veya çalışma alanlarınızdan uzun sürer ayrı kalmanızı da önlemektedir. Genellikle Bornova ilaçlama şirketleri iki ya da üç defa ilaçlama çalışması yapar. Ancak firmamız sadece tek bir ilaçlama uygulaması ile haşere ve böcek sorununuzu tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Tüm Alanlarda İlaçlama Hizmeti Sağlıyoruz

Pek çok Bornova böcek ilaçlama firmaları gibi mesafe ayrımı yapmadan hizmet vermekteyiz. Semtin en uzak muhitlerinden dahi firmamızı arayabilirsiniz. Uzak ya da yakın mesafe ayrımı yapmadan, sadece bir telefonunuz ile ekiplerimiz yola çıkacaktır. Gün içerisinde ilaçlama uygulaması tamamlanarak huzurlu bir akşam geçirmeniz sağlanmaktadır. Firmamız sadece kapalı alanlarda değil açık alanlarda, park ve bahçelerde de ilaçlama hizmeti verebilir. Bu tür mekanlarda daha farklı ilaçlama teknikleri kullanarak açık alanların da haşerelerden arınması sağlanmaktadır. En etkin ilaçlama yöntemleri olan kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama çalışmaları firmamız tarafından başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

İlaçlama çalışmalarımızda hangi yöntem ile ilaçlama yapacağımıza hem mekanın kullanılış şekli ve amacına hem de ortamda görülen haşere türüne bağlı olarak karar vermekteyiz. Uygulama öncesinde de mekan sahipleri ekiplerimiz tarafından bilgilendirilir. Uygulamanın nasıl yapılacağı, ilaçlama sonrasında mekanın temizlenmesinin gerekip gerekmediği gibi pek çok konuda detaylı bir şekilde bilgilendirilen mekan sahipleri hiçbir sorunla karşılaşmadan mekanlarını teslim almaktadır.

İlaçlaması En Çok Gerçekleştirilen Haşere Grupları

  • Alman hamam böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği ilaçlama uyguladığımız zararlı canlı türleridir. Servisimiz, özellikle sıklıkla problem oluşturan hamam böceği, kalorifer böceği, pire ve fare ilaçlama alanında da profesyonel hizmetler vermektedir. Böcek İlaçlama Bornova, İzmir başta olmak üze4re tüm ilçe ve semtlere böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.
İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İzmir Böcek İlaçlama
Çamdibi Böcek İlaçlama
Atatürk Böcek İlaçlama
Naldöken Böcek İlaçlama
Pınarbaşı Böcek İlaçlama
Kazimdirik Böcek İlaçlama
Altındağ Böcek İlaçlama
Işıkkent Böcek İlaçlama