kazımdirik böcek ilaçlama

Böcekler belirli sebeplerle insanların yaşam alanlarında ortaya çıkıp insanların rahatsız olmasına sebep olabiliyorlar. Bu rahatsızlık yiyecekleri ve eşyalara zarar verme şeklinde olduğu gibi insanlara zarar verme şeklinde de olabiliyor.

Böyle sorunlarla karşılaşan insanlar kendi imkanları dahilinde böceklerden ve diğer canlılardan kurtulamadıklarında böcek ilaçlama firmalarına başvuruyorlar. Kişilerin evlerinde ya da iş yerlerinde yaşadıkları haşere sıkıntısından kurtulmalarını sağlamak için Bornova Kazımdirik böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz. İlaçlama ihtiyacı duyan kişiler için haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Böcek Türleri İçin İlaçlama Hizmeti

Bornova Kazımdirik böcek ilaçlama firması olarak tek tip böcekler için ilaçlama yapmıyoruz. Evlerde ya da diğer mekanlarda bulunma ihtimali olan farklı böcek ve canlılar için ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Firma olarak kişilerin kurtulmasını sağladığımız böcek türleri arasında şunlar yer alıyor;

 • Fare
 • Kalorifer Böceği
 • Kırkayak
 • Pire
 • Karınca
 • Bit
 • Güve
 • Tahtakurusu
 • Sivrisinek
 • Örümcek
 • Karafatma
 • Tespih Böceği

Kazımdirik ilaçlama firmaları arasında bir numara olan firmamız bu haşere ve daha fazlası için profesyonel ilaçlama hizmeti veriyor. En etkili ilaçları kullanarak mekanların böceksiz haline geri dönmesini sağlıyor.

Sağlık Bakanlığı Onaylı İlaçlarla Hizmet

Kazımdirik pire ilaçlama ve diğer haşereler için verdiğimiz ilaçlama hizmetlerimizde Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olan ilaçları kullanıyoruz. Ayrıca bu ilaçların haşere türleri üzerinde etkili olacak ilaçlar olmasına özen gösteriyoruz. İlaçlama sonrasında yeterli havalandırma işleminin ardından mekanlar insanlar tarafından kullanılabiliyor ve ilaçlar sebebiyle kişiler herhangi zarar görmüyor. Ancak ilaçlarımız etkili ilaçlar olduğu için ilaçlama sırasında mekanın boşaltılması gerekiyor.

İlaçlama Yapılan Mekanlardan Bazıları

Bornova Kazımdirik ilaçlama firmaları uzun yıllardır verdiği kaliteli hizmetler sayesinde varlık sürdüren firmamız evler dışında farklı mekanlarında ilaçlanmasını sağlıyor. İlaçlama yaptığımız mekanlar arasında depolar, iş yerleri, fabrikalar, okullar, hastaneler, lokantalar, avmler, mağazalar ve bahçeler bulunuyor.

Satılacak eşyaların tutulduğu depolarda sıklıkla görülen fare türleri için Kazımdirik fare ilaçlama hizmeti veriyoruz. Böylece satışı bekleyen eşyaların fareler tarafından yenilip satılamayacak duruma gelmelerini önlüyoruz. Ayrıca özellikle yiyecek ürünlerinin depolandığı alanlarda farelerin yiyeceklere dokunup insan sağlığını tehlikeye atmasının önüne geçiyoruz.

İlaçlama Hizmeti Fiyatlarımız

Kazımdirik ilaçlama şirketleri arasında kaliteli hizmetleri sayesinde ön sırada olan firma olarak müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnun kalmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Böceklerden kesin kurtuluşu sağladığımız hizmetlerimiz için müşterilerimizden ekonomik ücretler talep ediyoruz. Böylelikle kişiler ilaçlama fiyatlarının yüksekliğinden dolayı haşerelerle yaşamaktan kurtuluyorlar. İlaçlama fiyatlarımız ise mekanın büyüklüğüne, böcek türüne ve yaptığımız ilaçlama yöntemine göre değişebiliyor.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İzmir Böcek İlaçlama
Çamdibi Böcek İlaçlama
Atatürk Böcek İlaçlama
Naldöken Böcek İlaçlama
Pınarbaşı Böcek İlaçlama
Kazimdirik Böcek İlaçlama
Altındağ Böcek İlaçlama
Işıkkent Böcek İlaçlama