büyükçığlı böcek ilaçlama

Amatör yöntemleri kullanarak Çiğli Büyükçiğli böcek ilaçlama işleminde istenilen verim elde edilemez. Amatör yöntemlerle ilaçlama işlemi gerçekleştiren şirketler, zehirlenme gibi istenmeyen sonuçlara neden olabilir.

Sağlığınız İçin Profesyonel İlaçlama

Sağlık açısından problem teşkil eden amatör ilaçlama yöntemleri, böcekleri temizlemediği gibi paranın boşuna gitmesine neden olur. Şirketimizin deneyimli Çiğli Büyükçiğli böcek ilaçlama personelimiz profesyonel ilaçlama yöntemleriyle hızlı bir şekilde haşereleri temizlemektedir. Jelli tabanca ile yapılan ve ev tahliyesi gerektirmeyen Büyükçiğli fare ilaçlama işlemi hijyenik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Jelli tabanca ile yapılan ilaçlamanın yanı sıra püskürtme yöntemi ile gerçekleştiren Büyükçiğli böcek ilaçlama şirketleri kategorisinde hizmet veren elemanlar tercih edilmektedir.

Pratik Yöntemlerle Böceklerden Kurtulun

Jelli tabanca ile yapılan ilaçlamada şu yol takip edilir. Öncelikle böceklerin giriş çıkış yaptıkları noktalar jel enjekte edilir. Kapıların ve pencerelerin çatlakları ve böceklerin yuva yapabileceği yerlere de jel enjekte edilir. Tabanca içerisindeki jel, hamam böceklerine ve benzeri böceklere özel yemdir. Jeli yiyen hamam böceği yuvasına ulaştığı zaman ölür. Yavrular ve diğer aile fertleri de ilacın etkisiyle imha olur. Böylece milyonları bulan hamam böceği kolonisi kısa sürede yok olur. Kokusuz olan ve kokulu olan Büyükçiğli pire ilaçlama yöntemi güvenilirdir. Kokulu ilaçlama işlemlerinde gıda ve insan tahliyesi sağlık açısından gereklidir.

Böcekler Çoğalmadan İmha Edilmelidir

Farklı özelliğe sahip böcek türleri konusunda Büyükçiğli böcek ilaçlama firmaları geniş bilgi sahibidir. Kalorifer böceği (kırmızı hamam böceği) bir seferde 35-40 adet yumurta yapar. Bir iki kalorifer böceği sorun çıkarmayabilir. Nemli ortamı bulan bu böcekler üç ayda 40 katına çıkar.

Her üç ayda bir kırk kat artar. Altı ay gibi bir süre zarfında büyük bir koloni olur. Başını çevirdiğiniz yerden hamam böceği çıkmaya başlar. Bu gibi durumla karşılaşmadan önce bizi arayın. Tecrübeli ve sertifikalı Büyükçiğli böcek ilaçlama firmaları içerisinde en çok tercih edilen firmamız kısa sürede adresinize ulaşır. Hemen uygun ilaçlama yöntemiyle ilaçlama yapar.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İzmir Böcek İlaçlama
Balatçık Böcek İlaçlama
Büyükçiğli Böcek İlaçlama
İstasyonaltı Böcek İlaçlama
Harmandalı Böcek İlaçlama
Egekent Böcek İlaçlama