çandarlı böcek ilaçlama

Böcek ve haşerelerin sağlığımız üzerindeki olumsuz etkisi tartışılmaz bir gerçektir. Çandarlı böcek ilaçlama olarak sektörde yıllardır sizlere hizmet veriyoruz. Her türlü, fare, sıçan ve zararlı tüm haşerelere etkin çözümler sunuyoruz. Zor bir süreçten geçtiğimiz ve hijyen kurallarının öneminin altının çizildiği bu süreçte bizler bütün zararlı haşerelere adeta savaş açtık.

Sağlığımızı tehdit eden hastalık ve mikropları bulaştırarak yayan bu zararlı haşerelerin giremediği ortam maalesef yok. Evler, okullar, oteller, iş yerleri gibi kısacası insanın olduğu her ortama girebilme özellikleri ile bilinen bu zararlılar insan kanıyla beslenirler. Yok edilmeleri aşamasında ise biz Dikili Çandarlı böcek ilaçlama olarak size bir telefon kadar yakınız.

Nerelerde Hizmet Veriyoruz?

İlaçlama firmamız, başta Çandarlı olmak üzere İzmir’in tüm ilçe, semt, mahalle ve köylerinde hizmet vermektedir.

Farelerden Bulaşan Hastalıklar Nelerdir?

.Hastalıklara neden olan bir diğer hayvan da faredir. Çok hızlı üreyen ve çok hızlı hareket edebilen memeli bir hayvan olan farenin giremeyeceği yer yoktur.

Doğaları gereği pis ortamda yaşayan farelerden bulaşan hastalıkları şöyle sıralayabiliriz;

  • Veba
  • Hantavirüs
  • Leptospiroz

Bu hastalıklar insanlara fare idrarından ve pisliğinden bulaşırlar. Fareler mücadele edilmezse ciddi boyutta salgınlara yol açarlar. Çandarlı fare ilaçlama ekibimiz en güvenilir yöntemlerle hizmet vermektedir. Bir başka zararlı türü olan pireler karşılaşıldığı ilk anda kesinlikle profesyonel yardım alınması gereken bir durumdur. Dikili Çandarlı pire ilaçlama pirelere karşı etkin ilaçlama yöntemleri kullanarak pirelerden kurtulmanızı sağlar.

Kullandığımız Yöntemler

İlaçlama yaparken kullandığımız ilaçlar bakanlık onaylı ve en son teknolojik ekipman ve ekiplerle çalışırız. Çandarlı ilaçlama firmaları olarak yaptığımız işler garantili ve belgelidir. Yürüyen haşereler, uçan haşereler ve kemirgenlerle mücadelede Çandarlı ilaçlama şirketleri kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemlerini kullanarak sizlere hizmet verirler.