Güzelbahçe böcek ilaçlama

İsminin anlamını tam olarak taşıyan Güzelbahçe, yeşilliklerle donatılmış, doğa harikası bir ilçedir. Ancak bu durum beraberinde haşere sorununu da getirmektedir. Bitki örtüsünün yoğun olarak bulunduğu bu bölge, böceklerin ve diğer haşerelerin yuvalanabilecekleri çok sayıda yer bulmalarını sağlamaktadır. Havanın sıcak ve nemli olması haşerelerin kısa sürede çoğalmasına sebebiyet verdiğinden, böceklerin yaşam alanlarına kadar girmesi, Güzelbahçe’de çok sık rastlanan durumlar arasında yer alır. Ancak firmamız Güzelbahçe ilaçlama çalışmaları ile bölge halkını bu kabustan kısa sürede kurtarmaktadır. Sadece bir günde tamamlanan ilaçlama çalışmamızın ardından mekanlarınız tüm haşerelerden arındırılmış bir şekilde mekan sahiplerine teslim edilmektedir.

Bireysel Yöntemler Böceklerden Kurtulmanızı Sağlamaz!

İlaçlama çalışmasından önce mekan sahipleri genellikle kendi yöntemleri ile haşerelerden kurtulmaya çalışır. Evin kuytu bölgelerine çürümüş limon koymak, karbonat dökmek ve buna benzer yöntemler hiçbir böcek türünün evinizi terk etmesini sağlamaz. Aksine onlar için bu malzemeler bir gıda kaynağı olmaktadır. Öyle ki Güzelbahçe böcek ilaçlama firmalarını arayan çok sayıda kişi bu tür malzemeler kullandığını ve ardından evde başka böcekler de görmeye başladığını dile getirmiştir. Bunun nedeni böceklerin gıda kaynaklarının bol olduğu yerlerde yuvalanmayı tercih etmesidir. Oysa bir böcek görüldüğünde derhal böcek ilaçlama firmalarının aranması ve bu konu hakkında bilgi verilmesi, haşere sorununun daha basit bir ilaçlama ile sona erdirilmesini sağlayacaktır.

Bu durum, mekan sahiplerinin daha düşük bir ilaçlama ücreti ödeyeceği anlamına gelir. Hiç beklemeden ve zaman kaybedilmeden Güzelbahçe böcek ilaçlama şirketleri ile iletişime geçilmesi durumunda haşerelerin evinizde ya da diğer mekanlarınızda dolaşması da önlenecektir. Bakteri yayılması konusunda son derece etkili olan böceklerin mekanlarınızda gezmesi, evinize onlarca farklı hastalığa neden olan bakterileri yaymaları anlamına gelir. Elbette böceklerin neredeyse tamamı gece karanlığında ortaya çıkar. Dolayısıyla siz uyuduğunuzda evinizde gezer ve yiyecek ararlar. Bu nedenle sizin görmeniz de güç olmaktadır. ilaçlama firmaları ilaçlama için gittikleri evlerde sadece birkaç böcek olduğu ihbarını almış olsalar dahi yüzlerce böcek ile karşılaşmıştır. Bunun nedeni böceklerin gün içerisinde saklanıyor ve ev sahiplerinin görmüyor olmasıdır.

En Çok İlaçlaması Yapılan Haşereler;

  • Sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği gibi canlı türleri sıklıkla problem oluşturan ve ilaçlama isteyen türlerdir. Özellikle fare, pire, hamam böceği ve kalorifer böceği gibi sıklıkla problem oluşturan canlı türleri üzerinde de profesyonel ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Son derece etkin bir şekilde uygulanan İzmir Güzelbahçe böcek ilaçlama yöntemleri eski dönemlerde olduğu gibi defalarca tekrarlanması gereken ve mekanda uzun süre kalıcı bir koku bırakan metotlar değildir. Artık daha farklı ilaçlar kullanıldığı için tek bir seans halinde yapılan ilaçlama mekandaki tüm haşerelerden kurtulmanızı sağlamaktadır. Ayrıca kokulu ilaçlama yöntemlerinde dahi kullanılan ilaçlar mekanda kokunun günlerce kalmasına neden olmaz. Mekanın 4-5 saat havalandırılması durumunda koku tamamen ortadan kalkacaktır.

Güzelbahçe böcek ilaçlama İzmir genelinde olduğu gibi sadece Sağlık Bakanlığı tarafından izin verilen ilaçlar kullanılarak yapılır. Bu ilaçların insanlara veya evinizde beslediğiniz evcil dostlarınıza bir zararı olmayacaktır. Bazı ilaçlama uygulamalarından sonra detaylı bir temizlik yapılması gerekebilir. Bu durumda ekiplerimiz sizi bilgilendirecektir.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İzmirBöcek İlaçlama
Yelki Böcek İlaçlama