Konak Yenişehir böcek ilaçlama hizmetimiz, günün 24 saati İzmir böcek ilaçlama ekiplerimiz tarafından uygulanmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı Tez İlaçlama firmamız bünyesinde çalışan İzmir böcek ilaçlama ekiplerimiz alanında deneyimlidir. Konak Yenişehir böcek ilaçlama hizmeti sonrası müşterilerimize yasal evraklar teslim edilmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için İzmir böcek ilaçlama hattımızı günün istediğiniz saatinde arayabilirsiniz. Tez ilaçlama olarak İstanbul, Kocaeli ve İzmir böcek ilaçlama ekiplerimizle çalışmalarımıza devam etmekteyiz

Böcekleri Neden İlaçlıyoruz?

Böcekler ile beraber hayatlarımızı sürdürmemiz mümkün müdür? Böceklerle aynı ortamda yaşamak hijyenik ve sağlıklı değildir. Böcekler sürekli gezinirler ve dışarıdan getirdikleri pislikleri yaşam alanlarımıza taşırlar. Böcekler böylelikle mikropları yayarlar ve salgın hastalıklara neden olabilirler. Böcekler, eşyalarımıza zarar verebilirler. Kabloları kemirerek yangın çıkışlarına sebebiyet verebilirler. Güvenliğiniz ve sağlığınız için böcek ilaçlama uygulaması büyük önem taşır.

Böcek İlaçlama Teknikleri

Her böcek türü için uygun olan ayrı böcek ilaçlama tekniği vardır. Hamam böceği ve türevi olan böcekler jel ilaçlama tekniğiyle ilaçlanır. Jel ilaçlama ile ilaçları besin olarak tüketen böcekler zehirlenerek ölürler. Ortamda bulunan diğer böcekler ise onları yiyerek zehirlenir. Sıvı ilaçlama tekniği püskürtme veya buharlama yöntemleriyle yapılabilir. Sıvı ilaçlama hem kokulu böcek ilaçlama hem de kokusuz böcek ilaçlama şeklinde olabilir.

Hangi Böcekler İlaçlanabilir

Konak Yenişehir böcek ilaçlama hizmetimiz dahilinde pire ilaçlama, akar (mite) ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, arı ilaçlama, bit ilaçlama, fare ilaçlama, çıyan ilaçlama, dana burnu ilaçlama, deri böceği ilaçlama, gümüş böceği ilaçlama, güve ilaçlama, halı böceği ilaçlama, kakalak ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, kara fatma, kara sinek, karınca, kene, kulağa kaçan, örümcek, salyangoz, sivrisinek, tahta kurdu, tahta kurusu, tatarcık, tesbih böceği, uyuz böceği, yılan, kırkayak, çekirge, akrep ilaçlama uygulamalarımız mevcuttur. Ayrıntılı bilgi almak için İzmir böcek ilaçlama hattımızı arayabilirsiniz.

Konak Yenişehir Böcek İlaçlama Fiyatları

Konak Yenişehir böcek ilaçlama hizmetlerinin fiyatlandırması böcek ilaçlama yapılacak alanın metrekaresine, kullanılacak ilaçlama tekniğine, alandaki böcek yoğunluğuna bağlıdır. Tüm semtlerimizde böcek ilaçlama fiyatlarımız sabittir. Detaylı bilgi almak için İzmir böcek ilaçlama hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Yenişehir Böcek İlaçlama
Küçükyalı Böcek İlaçlama
Güzelyalı Böcek İlaçlama
Kahramanlar Böcek İlaçlama
Kemeraltı Böcek İlaçlama
Pasaport Böcek İlaçlama
Gürçeşme Böcek İlaçlama
Gültepe Böcek İlaçlama
Eşrefpaşa Böcek İlaçlama
Basmane Böcek İlaçlama
Alsancak Böcek İlaçlama
Gerenköy Böcek İlaçlama
Yenifoça Böcek İlaçlama
Bağarası Böcek İlaçlama