Seferihisar böcek ilaçlama

İzmir’in en güzel coğrafyalarından biri olan Seferihisar İlçesi firmamızın en aktif şekilde faaliyet gösterdiği bölgelerden biridir. Maalesef bölgenin nemli olması ve kırsal alanların da bulunması, çok sayıda böcek çeşidi ile haşere çeşidinin bu bölgede yuvalanmasına sebebiyet verebiliyor. Ancak Seferihisar, ilaçlama uygulamaları sayesinde bu sıkıntılı durumdan kısa sürede kurtulabiliyor. Bölgede en sık görülen haşere türleri yaşam merkezinde ve kırsal bölgelerde farklılık göstermektedir. Hamam böceği, örümcek, sivri sinek, kara sinek, tahta kurusu ve kene ilçe merkezinde sık görülen haşereler olurken kırsal bölgelerde görülen böceklerin çeşidi ve sayısı artmaktadır.

Tüm Seferihisar’a Hizmet Vermekteyiz


Seferihisar böcek ilaçlama firmaları titizlikle seçilmelidir. Bölge halkının yalnızca profesyonel ve ilaçlama konusunda yasal izni bulunan firmalara güvenmesi gereklidir. Yapılan yanlış ilaçlama uygulamaları ortamın böcekten ve haşereden arınmasından ziyade daha farklı böcek türlerinin de mekana akın etmesine sebebiyet verebilir. Bu yüzden gelişigüzel uygulamalardan kaçınmak ve profesyonel Seferihisar böcek ilaçlama firmaları ile irtibata geçmek gereklidir. Bu sayede haşerelerin sayısı çoğalmadan bölgeden arındırılmış olacaktır. Firmamız Seferihisar’ın tüm semtlerinde, mahallerinde ve köylerinde ilaçlama hizmeti vermektedir. Ortamda görülen haşere ve böcek türüne bağlı olarak kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yöntemleri uygulanabilmektedir.

Ekonomik İlaçlama Fiyatları İle Böcek İlaçlama Hizmeti

Etkin ve hızlı bir şekilde uygulanan ilaçlama çalışması esnasında sadece Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ilaçlar kullanılmaktadır. İlaçlama şirketleri arasında en uygun fiyatlara sahip olan firmamız haftanın her gününde ilaçlama çalışması yapabilmektedir. Başta park ve bahçeler olmak üzere, hastaneler, okullar, kamu kurum ve kuruluşları, işyerleri, atölyeler, spor salonları, evler kısacası tüm açık ve kapalı alanlar ilaçlama çalışması yapabildiğimiz mekanlar arasında yer almaktadır. En profesyonel hizmet anlayışına sahip ilaçlama firmaları arasında yer alan firmamız, uygulama öncesinde ve sonrasında mekan sahibini bilgilendirmekte, aynı sorunun yeniden yaşanmaması için önerilerde bulunmaktadır.

Zararlı Fare ve Haşere grupları;

  • Sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi Kene, pire, tahtakurdu, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği

İnsan Ve Çevre Sağlığını Koruyan Uygulamalar

İnsan sağlığına hiçbir zarar vermeyen ilaçlar kullanılmakta, yapılan ilaçlama uygulaması tarımsal alanlara zarar vermemektedir. Seferihisar ilaçlama İzmir kentinin pek çok bölgesinde olduğu gibi bu bölgede de cazip fiyatlar eşliğinde yapılmaktadır. Mekan sahiplerinin müsait olduğu bir gün ve saatte ilaçlama çalışması yapan firmamızı haftanın 7 günü ve günün 24 saati arayabilirsiniz. Mekanda bir böcek ya da haşere görmeniz durumunda zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İzmir Böcek İlaçlama
Doğanbey Böcek İlaçlama
Ürkmez Böcek İlaçlama