Kurumsal Firmamızın Bostancı böcek İlaçlama şubesi tüm haşerelerle mücadele konusunda ilaçlama hizmeti vermektedir. Haşereler, yerleşim yerlerine göre çeşitlilikler gösterebilmektedir. Denize yakın olan yerleşim yerlerinde konuşlanan haşere türlerinin üreme dönemlerinde de farklılıklar gözetmektedir. En zor şartlarda bile ilaçlama uygulaması yapan firmamız, yaşam alanlarını istila eden bu canlı zararlı parazitleri en kısa sürede neticeye kavuşturmaktadır.

İlaçlama Firmasında Bulunması gereken Özellikler

Ülkemizde, büyükşehirlerde ve özellikle İstanbul’da gelişen, değişen sektör anlayışında tüm kriterleri tek çatı altında barındıran bir firmaya rastlamak hemen hemen imkansız. Sektörde 17 yılını arkada bırakmış firmamız bu ilkesiyle diğer ilaçlama firmalarından keskin bir çizgiyle ayrılmaktadır. Kurumsal bir ilaçlama firması şu özellikleri kesinlikle barındırmalıdır. Ruhsat sahibi olmalıdır. Güven arz etmelidir. TSE standartlarına uygun olmalıdır. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı ve desteklenmiş olması gerekmektedir. Müşterilerin her konuda firmaya ulaşılabiliyor olması gerekmektedir. Firma ilaçlama hususunda teknik ve yöntemleri doğrudan müşteriye belirtmesi gerekmektedir.

Haşerelere Karşı Mücadele ve Yöntemler

Haşerelerle mücadele, uzmanlık gerektirdiği gibi, sağlıklı koşullarda yapılması ve çözüm odaklı olması gerekmektedir. Müşteriler tarafından gelen şikayet ve taleplere uygun yöntemler izlenmelidir. Haşerelerin yaşadıkları alanların tespiti işin anahtarıdır diyebiliriz. Doğru teşhis, doğru sonuçları beraberinde getirecektir. Diğer bir uygulama yöntemi ise, haşerelerin türünün saptanmasıdır. Saptanan türe göre ilaçlama uygulamasının yapılacağını göz ardı etmemek gerekir. Ayrıca ilaçlamanın yapılacağı alnın yüz ölçümü, açık ya da kapalı alanda mı olacağının belirlenmesidir.   Başlıca yöntemler; Kokulu İlaçlama, Kokusuz İlaçlama, Jel İlaçlama ve Fare İstasyonlarıdır.

Müşteri Temsilcimizi Hemen Arayın

7/24 hizmet sunan firmamızın Müşteri Temsilcisini arayarak, böcek ilaçlaması konusunda istediğin saat için randevu alın. Firmamız sizin için; Kaliteyi, %100 garanti hizmetini ve en ekonomik fiyatları tek çatı altında toplayan tek lider firmadır.  Bostancı Böcek İlaçlama şubemiz, müşteri odaklı, sağlığa ve hijyene değer veren bir firmadır.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Kadıköy Böcek İlaçlama
Bostancı Böcek İlaçlama
Caddebostan Böcek İlaçlama
Erenköy Böcek İlaçlama
Eğitim Böcek İlaçlama
Suadiye Böcek İlaçlama
Kozyatağı Böcek İlaçlama
Koşuyolu Böcek İlaçlama
Feneryolu Böcek İlaçlama
Fenerbahçe Böcek İlaçlama
Merdivenköy Böcek İlaçlama
Eğitim Böcek İlaçlama
Göztepe Böcek İlaçlama
19 Mayıs Böcek İlaçlama
Caferağa Böcek İlaçlama
Fikirtepe Böcek İlaçlama
Rasimpaşa Böcek İlaçlama
Osmanağa Böcek İlaçlama