Firmamızın Caddebostan Böcek İlaçlama servisi deneyimli ve eğitimli personelleriyle Kadıköy Caddebostan ve tüm mahallelerinde böcek ilaçlama hizmetini 7/24 vermektedir. Artık, istila ve tahribata neden olan ve sağlığınızı tehlike altına alan, risk taşıyan haşereleri kontrol altına almak çok kolay.

Caddebostan servisimiz size huzursuzluk veren ve sağlığınızı tehdit eden haşere, kemirgen ve asalak türlerine karşı profesyonel ilaçlama uygulaması yapmaktadır. Bu uygulamalar sırasıyla; Sıvı ilaçlama, Kokulu ilaçlama, Kokusuz ilaçlama, Jel ilaçlama, Fare istasyonları ve Fare düzenekleridir. Firmamız, mücadele ve yöntemlerde, modern, tesiri yüksek, çevre dostu, insan sağlığını önemseyen bir yaklaşımla istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir. Çevrenizde ve yaşam alanlarınızda karşılaştığınız sorunlar için profesyonel firmamızdan mutlaka destek alınız. Çözüm odaklı ve garantili hizmetlerimizle size her zaman iyinin üstünde hizmet vererek, daima kalite grafiğini yükseltmeyi başarmıştır. Böcek İlaçlama uygulaması kesinlikle uzmanlık gerektirir ve profesyonel destek gerektirmektedir.

Hizmet verdiğimiz Alanlar

Siteler, Okullar, Gemi ve Yatlar, Havaalanları, Otoparklar, Ev ve İş Yerleri, Yurtlar, Sinema Salonları, Lokantalar, Çay bahçeleri, Park ve Bahçe Alanları, Restoranlar, Binalar, Fabrikalar, Mağazalar, Dükkanlar, Fırınlar, Pastaneler, Hastaneler, Tekstil ve Tasarım Atölyeleri gibi daha pek çok sektör ve alanda kesintisiz hizmetlerimiz devam etmektedir.

En Sık İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Akrep, yılan, kulağakaçan, uyuz böceği, sivrisinek, sinek, hamamböceği, kalorifer böceği, karınca, çekirge, güve, kertenkele, çekirge, salyangoz, tespih böceği, ev faresi, lağım faresi, fındık faresi, kene, pire, bit ve birçok zararlı canlı türlerine ilaçlama uygulaması yapmaktadır.

7/24 hizmet veren çağrı merkezimizden, müşteri temsilcilerimizi arayarak randevu alabilirsiniz. Firmamız Sağlık Bakanlığından ruhsata sahiptir. Ayıca TSE standartlarına uygun kalite hizmeti vermektedir. Garantili ve düşük fiyat anlayışımızla kalıcı ve çözüm odaklı uygulamalarımız için bizi hemen arayın. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Kadıköy Böcek İlaçlama
Bostancı Böcek İlaçlama
Caddebostan Böcek İlaçlama
Erenköy Böcek İlaçlama
Eğitim Böcek İlaçlama
Suadiye Böcek İlaçlama
Kozyatağı Böcek İlaçlama
Koşuyolu Böcek İlaçlama
Feneryolu Böcek İlaçlama
Fenerbahçe Böcek İlaçlama
Merdivenköy Böcek İlaçlama
Eğitim Böcek İlaçlama
Göztepe Böcek İlaçlama
19 Mayıs Böcek İlaçlama
Caferağa Böcek İlaçlama
Fikirtepe Böcek İlaçlama
Rasimpaşa Böcek İlaçlama
Osmanağa Böcek İlaçlama