Kakalak böcekleri yaşam alanlarımızda sıkça karşılaştığımız böcek türleridir. Hızla üreyerek çoğalmaları kakalak böceklerinin gün geçtikçe çoğalmalarına neden olmaktadır. Yumurtalarını paket halinde bırakan kakalak böceği, bir paketin içerisine yaklaşık 35-40 adet yavru bırakmaktadır. Özellikle ev gibi kapalı ortamlara yerleşen kakalak böcekleri yumurtalarını eşyaların arasına gizlemektedir. Bir hafta süreyle yumurtadan çıkan yavrular mutfak ve banyo gibi alanlarda sıkça görülmektedir.

Kakalak böceklerinin çoğalmasına fırsat tanımadan uygulanan kakalak ilaçlama uygulamaları bu böceklerden en kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Hamam böceği, kalorifer böceği ve karafatma olarak da halk arasında bilinen kakalak böceklerinden insanlara ciddi hastalıkların bulaştığı da bilinmektedir. Kakalak böceğinden kurtulmanın yolları sadece profesyonel çözümler ile mümkün olacaktır.

Firmamız tüm haşere türlerine karşı ilaçlama hizmeti sağladığı gibi kakalak ilaçlama servisiyle de 7/24 hizmetinizdedir. Kakalak böceğinden kurtulmanın yolları için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.