Yakacık Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama hizmetinin son derece profesyonel bir şekilde yapılması gerekir. Çünkü ilaçlama, insan sağlığı için önemli bir konudur. Kartal böcek ilaçlama firmalarının en önem verdiği konu, kullanılan ilaçların Sağlık Bakanlığı onayı taşımasıdır. İstanbul böcek ilaçlama ekiplerinin profesyonel bir şekilde verdiği bu hizmet, firmamızın deneyimli ekipleri ile kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

İşte böcek ilaçlama Yakacık için işlem yapılan türlerden bazıları; Tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, kara fatma, kalorifer böceği, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, kırkayak, tahta kurusu, ev-lağım faresi, çatı/fındık faresi, hamam böceği, fare, akrep, örümcek, yılan, kanatlı karınca ve kemirgen türlerinin hepsi. Yakacık böcek ilaçlama firmamız tüm bu türler için garantili ilaçlama hizmeti vermektedir.

Yaptığımız ilaçlama işlemleri aynı zamanda uzaklaştırıcıdır. Örneğin, açıkta kalan yiyecekler, giyecekler, insanlara zarar veren böceklerin uzaklaştırılması için özel olarak korunur. Bunun için DEET, Dietiltoluamit gibi kimyasallardan destek alınır. Böceklerin uzaklaşması onların öldürülmemesi anlamına gelir. El ayak bilekleri, kıyafetleriniz için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Kalıcı şekilde bölgesel tatbik için profesyonel ekiplerimizden haşere uzaklaştırıcı, korumalı ilaçlama talep edebilirsiniz. Yaptıracağınız her türlü ilaçlama kesin sonuç vermeyecektir. Profesyonellerle çalışmanız zaman kazanma ve kesin sonuç alma adına önemlidir.

Yılan, akrep ve çiyanlar çok tehlikelidir. Bu tür sürüngenlerin, böceklerin olabileceği ortamlarda asla çıplak ayakla dolaşmamanız gerekir. Aynı şekilde örümcek, akrep veya yılan girme ihtimali olan ayakkabı ve kıyafetlerinizi kontrol ederek kullanmalısınız. Elinizi bu tür canlıların yuvası olabilecek yerlere sokmamanız gerekir. Kişisel önemlerinizin dışında ilaçlama yaptırarak kamusal önlem de alabilirsiniz. Profesyonel ilaçlama ekibimiz gerek kullandığı ilaçlar gerekse yöntemler açısından böcek ve sürüngenlere karşı kesin çözüm sunmaktadır. Herhangi bir böcek sokması sorunu karşısında mutlaka en yakın sağlık kuruluşuna gitmeniz gerekir. Akrep, çiyan, yılan zehirleri öldürücü olabilir, Çiyan zehri çoğunlukla felç etme ihtimaline sahiptir.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Atalar Böcek İlaçlama
Kartal Esentepe Böcek İlaçlama
Orhantepe Böcek İlaçlama
Soğanlık Böcek İlaçlama
Topselvi Böcek İlaçlama
Uğurmumcu Böcek İlaçlama
Yakacık Böcek İlaçlama
Kurfalı Böcek İlaçlama
Kartal Böcek İlaçlama