Yaz aylarının başlamasıyla vatandaşların yeniden korkusu olan kene vakalarında 4 kişi hayatını kaybetmesi kene ilaçlarının satışında büyük artış görüldüğü belirtildi. 4. Uluslararası Fuarı’nda keneye karşı ilaçlarını sergileyen Titiz ilaçlama  Bölge Sorumlusu, 2 günde rekor düzeyde  kene ilaçlarına yoğun bir ilginin olduğunu söyledi.

Titiz ilaçlama, “İlacımız keneye karşı öldürücü ve kovucu bir böcek  ilacıdır, İnsanlar bu ilacı rahatlıkla kullanabildikleri gibi insana karşı herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Kene ilacı yüzde 99 su bazlı bir üründür. Dünyada ilk ve tek özelliği de bulunan ürünümüzde kesinlikle alkol, solvent bulunmamaktadır. İnsanları rahatsız edici kokusu bulunmamaktadır.

Ürünümüzün en büyük özelliği öldürücü ve kovucu bir etkisi olduğundan böcek ve haşerelerde de gövdelerinde bulunan nefes borularına direk etki etmektedir. 2 yıldır Türkiye pazarında bulunan ürünümüz özellikle Karadeniz Bölgesi’nde yaşanan kene vakalarından dolayı yoğun bir talep olmaktadır. Halkın yoğun ilgi gösterdiği kene ilaçlarını almak isteyen vatandaşlar sıraya girdiler.

Kene ilaçlama ile ilgili bilgi almak ve kene ilaçlama fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız