Kene ile Mücadele Titiz ilaçlama şirketimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Yaşam alanlarınıza kenelerden uzak ve rahat yaşamak için ilaçlama şirketimizin uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Son yıllarda çok sayıda insanın hayatını kaybetmesine Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı kenelerden bulaşmaktadır. Bu hastalığı insanlara bulaştıran kene ile mücadele etmek için profesyonel şirket arayışı içerisinde olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde, sağlığınız daha da riske girebilir. Kene ilaçlama fiyatları gözünüzde büyüteceğiniz bir konu değildir. İlaçlama şirketimizde kene ilaçlama fiyatları hem ekonomik hem de uygundur. Yaşam alanlarınızın hijyenik olması için Titiz ilaçlama şirketimizi arayarak ilaçlama yaptırmak istediğiniz alanlar için 7/24 randevu talebinde bulunabilirsiniz.

KENE İLAÇLAMASI YAPACAK ŞİRKETLERİN TAŞIMASI GEREKEN ÖZELLİKLER

Kene ilaçlama işlemi yapacak olan şirketlerin taşıması gereken özellikler olduğu herkesçe bilinmelidir. İlk koşulun ise ilaçlama sektöründe yasal olması gerektiğidir. İlaçlamaya dair bilmeniz gereken hususlar ise şöyledir:

  • Ruhsatsız olarak işlem yapan şirketler, kullandıkları kimyasal ilaçlarla birçok insanın hayatını tehlikeye atmaktadır.
  • Küçük parazitlerin üzerinde kontrol sağlamak çok zordur.
  • İşini profesyonelce yapan kişilerin dışında, bu parazitlerin üzerinde kontrol sağlamak neredeyse imkânsızdır.
  • Bireysel mücadeleler de başarısız sonuçlara neden olmaktadır. İlaçlama her zaman hayat kurtarmaktadır.

 

KENE İLAÇLAMASI NASIL YAPILIR?

Kene ilaçlaması nasıl yapılır? Kene ilaçlama işlemleri, sıvı ilaçları püskürtme yolu yapılmaktadır. Püskürtme yolu ile uygulanan ilaçlar, kenelerin ve larvalarının üzerinde etki sağlamaktadır. Küçük parazitlerin üzerinde jel ilaçlar etki sağlamamaktadır. Şirketimiz Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktadır. Bu sayede işlem sırasında sağlığınıza zarar verilmez. Aynı zamanda kenelerden bulaşan hastalıklardan, sağlıklı yollarla kurtulursunuz.

KENELERDEN BULAŞAN HASTALIKLAR

Keneler son yıllarda insanları zehirleyerek dünya üzerinde yüzlerce kişinin ölümüne neden olmuştur. Kenelerin bulaştırdığı hastalıklara şöyle bir göz atacak olursak;

  • Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı
  • Lyme Hastalığı
  • Q Ateşi
  • Akdeniz benekli ateşi
  • Monositik erlihyoz

Bu hastalıkların hepsi kene ısırması sonucunda insanlara bulaşmaktadır. Kenenin ısırması durumunda en yakın sağlık kurumuna gitmeniz gerekmektedir. Kenelerden korunmak için yasal firmalardan hizmet almanız gerekmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla kene ile mücadele eden şirketlere başvurmanız gerekmektedir. Şirketimiz, piyasadaki en uygun fiyatlarla kene ile mücadele etmektedir.