Darıca böcek ilaçlama

Ev, işyeri, konut, bahçe ilaçlamalarını garantili yöntemlerle gerçekleştiren firmamızın, İzmir, İstanbul ve Kocaeli’nin tüm ilçelerinde şubeleri bulunmaktadır. Kocaeli’nde bulunan Darıca böcek ilaçlama şubesinde ekonomik fiyat aralıklarında açık/kapalı tüm alanlarda işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız, Dünya Sağlık Örgütü’nün öngördüğü koşullarda hizmet veren kurumsal bir firmadır. Haşere ile mücadele alanında kullandığımız Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, insan sağlığına zarar vermeden işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. İnsan/çevre sağlığını korumaya yönelik çalışmalarımızda kullandığımız ilaçlar, kaliteli ham maddelerden üretilmektedir. Ziraat mühendislerimizin onayından geçirilmekte, daha sonra hizmete sunulmaktadır. Böcek ilaçlama Darıca şubesinde kaliteli ilaçlarla gerçekleştirilen işlemler açık/kapalı tüm yaşam alanlarında %100 kesin çözüm sağlamaktadır.

İlaçlama Yöntemleri

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Böceklerin Zararları

Güler yüzlü/donanımlı personellerimiz ile tüm yaşam alanlarında kapsamlı olarak böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Denize kıyısı bulunan ve oldukça yeşillik alana sahip olan Darıca ilçesinde haşere ilaçlamanın önemi büyüktür. Nemli alanlarda yaşayan haşereler insanlara zararda bulunmaktadır. Kan emici parazitler hastalıklara- alerjik reaksiyonlara neden olmakta, insanların yaşam kalitesini düşürmektedir.

Haşereler türlerine göre etçil-otçul olabilmektedir. Otçul haşereler, tarlalardaki ekinleri kemirmekte, besinleri yemektedir. Toprakların altında gezinmekte ve ekinlerin verimini düşürmektedir. Darıca böcek ilaçlama şubesine özellikle tarla sahipleri ve bahçeli evlere sahip olan kişiler sıkça başvurmaktadır. Servislerimiz bu alanlardaki böceklerden kurtulmanızda sizlere yardımcı olmaktadır.

Darıca’da sık karşılaşılan böcek türleri;

Kırkayak, tahta kurdu, fare, pire, örümcek, gümüş böceği, yılan, kara fatma, tahtakurusu, tespih böceği, çıyan, kalorifer böceği, lağım faresi, çatı faresi fındık faresi, oryantal hamam böceği kırkayak, bit, ev faresi, kene, akrep, Alman- Amerikan hamam böceği, güve, çekirge, , ağaç kurdu ve daha birçok haşere/kemirgen türü üzerinde profesyonel ilaçlama işlemleri uygulamaktayız. Servisimiz, hamam böceği, kalorifer böceği, fare ve pire ilaçlama alanlarında da profesyonel hizmetler sunmaktadır. Kocaeli ve Dartıca başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerde faaliyet göstermekteyiz.

Ekonomik fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz kaliteli ilaçlama hizmetlerinden 7/24 yararlanabilmek için bizimle iletişime geçiniz.